Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működhet ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a kapcsolat vagy nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
17/L és 27/F

2015. szept. 3. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
H oszinte legyek nm tudom... Lehetseges... De lehet h nm...
2015. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
érdemes lenne e megpróbálni? vagy hagyjam/ hagyjuk inkább az egészet? mármint egymással kijövünk csak nem tudjuk hogy ez a 10 év lehet e akadály vagy sem.
2015. szept. 3. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben a korban túl sok....
2015. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődjetek vele. Ha ti jól megvagytok, senki véleménye nem számít. A többit az idő eldönti!
2015. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem esélytelen. De azért óvatosan, nehogy lelépjen miután lefektet... Legjobb barátnőm 18 volt, amikor összejött a 28 éves barátjával. Később olyasmi miatt szakítottak, aminek semmi köze nem volt a korkülönbséghez. Nálam is jóval idősebb a párom, komoly, stabil kapcsolat. Működhet az ilyesmi, csak több elfogadást igényel az életszakaszi szakadék miatt amíg te ebben a korban vagy. 17/L
2015. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) remélem megoldjuk valahogy és sikerül elfogadnia a szüleimnek.
2015. szept. 4. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Én meg azt reméltem, megjön az eszed, de úgy látszik nem:)

Én nem fogadnám el a szüleid helyében..De mindenek előtt megtanítanám a lányomnak egész korán, hogy hol is van a korhatár.:)

2015. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és utolsó szerinted mi a korhatár? mármint én úgy érzem hogy lelkileg és érzelmileg kötődök hozzá akkor az már csak mellékes lesz hogy mennyivel idősebb nálam. bár jelen esetben én is tudom hogy nem 2-3 évről van szó...
2015. szept. 6. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó vagyok, de a bölcsek azt mondják max. 6-8 év az elfogadott... Ebben a korban meg kb. a fele, tekintettel, hogy a fiúk később érnek. Én viszont azt gondolom, hogy rettentő egyénfüggő. Ennyiből nem tudjuk megmondani, hogy pont ti ketten összeilletek-e. Ha azzal foglalkozol, hogy más emberek elfogadják-e a kapcsolatodat, ennyi erővel sose lesz senkid, mert mindenkiben lesz valami, ami másnak nem szimpatikus. Ha szeretnél erről a kapcsolatról beszélgetni, tanácsra van szükséged, írj nyugodtan privátot. Mesélhetsz a pasiról, de megmondom az őszintét, ne arra számíts, hogy bármilyen, biztatni foglak a kapcsolatra. Nekem annyi a kétes, hogy részéről komoly-e a dolog.
2015. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Ebben a korban max. 5 év plusz a korhatár, esetleg 6...

Lelkileg és érzelmileg kötődsz hozzá, tudod, ezt még szerintem sok emberrel kapcsolatban fogod érezni......És agyilag hogy kapcsolódsz a dologhoz? Tudhatnád, hogy az ilyen kapcsolatok része nem tartós....Mert hogy? Két külön világ vagytok, ő felnőtt és régóta dolgozik (gondolom),te még le se érettségiztél. Gondolom felfogásban, életszemléletben meg kb. mindenben "feljebb" jár, mint te. Ha meg nem, akkor az az ő szegénységi bizonyítványa, hogy egy 10 évvel fiatalabb ember "szintjén" van.

2015. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!