Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok/Fiúk tudtok nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
17F.Nem volt még barátnőm így nemtudom mik az esélyeim egy lánnyal szemben.Nem vagyok valami bulibajárós nagydumás srác, nagyon viccesnek sem mondanám magamt, ezek gondolom a hátrányok közé tartoznak. Viszont minden ismerősöm szerint okos vagyok a barátaim szerint jófej és eggyüttérző. Ezek a tulajdonságok kellenek egy lánynak vagy inkább a Partyarc nagymenőkre buknak? Az arcom nemtudom eldönteni, hogy előnyös vagy hátrányos(értsétek meg de nemküldhetek képeket) borostás vagyok általában meghagyom mert szerintem jobban nézek ki vele de visszajelzést még nem kaptam lányoktól így nem tudom biztosan. Normális testalkatú vagyok lapos hassal normál karokkal,lábakkal amik nemtudom ciki vagy nem de szőrösek. Ezek alapán milyen esélyeket tudtok mondani lányokhoz? Legyek bátor vagy neképzeljem magam egy csodálatos srácnak? Valahogy kitudom deríteni az arcom előnyös vagy hátrányos anélkül, hogy az ismerőseim rájönnének, hogy ilyennel próbálkozok?(mert szerintem ez már tényleg gáz)

2015. aug. 30. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, legyel bator es kesz. Mindig az onbizalom... az onbizalom. :D
2015. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlazeMan55 ***** válasza:
Küldjél képet privátba. Biztos, hogy nem vagyok az ismerősöd mert nincs 17 éves ismerősöm :)
2015. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, ez most hülye kérdés, de hogyan is kell képet küldeni privátban? Még nemcsináltam ilyent. :D
2015. aug. 30. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányok a HATÁROZOTT srácokat szeretik.

A "Partyarc" srácoknál ez megvan, ennyi.

2015. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy bátortalan, visszahúzódó srác vagyok. Annyi külömbséggel, hogy én vsizonylag sokat járok bulizni, de nem ilyen szórakozóhelyekre, hanem csak haverokkal bandázni, esetleg egy-két "fesztiválra" ami a környéken van. De én ezeken a bulikon is megtartom ugyanazt a viselkedésem, és egészen nyár végéig senkinek nem tűntem fel a haverokon kívül. Aztán jött a csoda! Teljesen a semmiből egy hihetetlen csoda által megismertem egy lányt, akit az első pillanattól szeretek, és aki az első pillanattól szeret :) fogalmam sincs, hogy történt, egyszer csak összejött :)


Sodródj az árral, egyszercsak jön majd egy sziget, ahol kiköthetsz! :)


Sok sikert! 16/F

2015. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!