Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK! Ti szeretitek a, ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti szeretitek a, , fiús" lányokat?

Figyelt kérdés

Mármint az olyanokat akik:

~Fociznak(mármint sport gyanánt) és szeretnek is focit nézni

~Szeret, tud Ps-ezni és xbox-ozni

~Deszkázik és bmx-ezik

~Szereti a horror filmeket

~Nem nagyon szokott káromkodni de ha valaki beszól akkor ő visszaszól, tehát megvédi magát

~És kicsit lazábban öltözködik, kb. így:

link: [link]

link: [link]

link: [link]

link: [link]

[link]



2015. aug. 18. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bár már nem fiú vagyok (értsd: tini)

De azért válaszolok:

Nem, és mikor abban a korban voltam már akkor sem jött be.

Egy lány legyen lány, nőies beállítottsággal, kinézettel.

30/F

2015. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elösször is ezek a ruhák egyáltalán nem fiúsak, sőt ezek a zászlós meg a bajszos cuccok annyira tömeg cuccok.en undorodom tőluk.

Másodszor ne hidd hogy különleges vagy mert nem vagy az! Tudod hány ilyen lány van!?? Túl sok...18/f

2015. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!! Am az utolsó hozzászólónak meg: őszíntén én nem azt mondtam hogy ,,különleges vagyok" hanem hogy szeretitek-e az ilyen LÁNYOKAT többes számot nem véletlen használtam mert tudom hogy nem csak én vagyok ilyen..... :'D
2015. aug. 27. 12:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Speciel ezek nem igazán fiúsak.És a Sportos/fiúsabb cuccokat is fel lehet venni csinosan.
2015. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nemszeretem a focit,de amúgy oké.
2016. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!