Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 6 Hónaposak leszünk barátnőmme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 Hónaposak leszünk barátnőmmel, arra gondoltam, h elmegyünk valamerre és utána megnézünk otthon egy filmet. Ismertek valami olyasmit ami jó lenne? (mármint film)

Figyelt kérdés
Tapasztalat is jöhet. Én 18 vagyok, ő 16. Előre is köszi

2015. aug. 14. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A légy. Emberi százlábú. Ez a kettő aranyos, fordulatos, ismeretterjesztő jellegű remekmű.
2015. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha, előző hozzászólást szerintem ne vedd komolyan :)


Milyen filmeket szerettek? Én a volt barátnőmmel sokszor néztem horrort, mert mindketten szerettük, és jó volt együtt félni, egymást nyugtatgatni :) Gondolom egymással szeretnétek foglalkozni, ezért nem egy gondolkodós, nehéz filmet szeretnétek. Igazából nem is nagyon tudok mit mondani, agyatlan amerikai akciófilmek is megteszik. IMDB-n nézegesd a Top 100 listát, valamin meg fog akadni a szemed :)

2015. aug. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lanykent egy romantikus vigjatekot ajanlok egy ilyen alkalomra,mint peldaul:

- Kavaras (Blended)

- 50 elso randi (Fifty first dates)

- Ket het mulva orokke (two weeks notice)

- music and lyrics

- Aludj csak en almodom

- Naszajanlat


Ezeket majdnem mind lattuk a baratommal es eddig mibd tetszett neki ezek Bem olyan veszesen csajosak :D ;)


Gratulalok nektek tovabbi Sok egyutt letet es kellemes szorakozast!

18/L

2015. aug. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Grotesque
2015. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja es meg a :

That means war

Mr and Mrs Smith

Randi guru

Bergyilkosek


Ezek inkabb akcio vigjatekok csepp romanccal vegyitve :) 18/L voltan

2015. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, fiúk, nézem is az előzeteseket! :D
2015. aug. 14. 02:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A csajok Monte Carlóban ez is jó film vagy az Avatár ez mind kicsit romantikus de nagyon jók
2015. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!