Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért keresi szinte az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi szinte az összes fiú/ férfi a könnyen megkapható lányokat/nőket? És miért lépnek le egyből, ha a lány/ nő nem adja olyan könnyen magát?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért az túlzás ,hogy az összes. :)


Én éppen az olyan lányokat nem szeretem akik 1. perctől kezdve beadják a derekukat . Leírjak előttem magukat , és az ilyeneket ki nem állhatom .


18/F

2015. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért van ott hogy ,, szinte az összes" :), mert elég ritka aki nem olyan . Itt a környéken nem is ismerek olyat :)
2015. júl. 22. 21:03
 3/7 anonim válasza:
Miért? Hol laksz?
2015. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
minden fiúnak és férfinak van olyan időszaka amikor az ilyen lányokat keresi.
2015. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem azokat keresem/kerestem csak tudod mikor már a negyedikkel vagyok úgy, hogy én beszélek és nem látok rajta semmi érdeklődést akkor szoktam mondani, hogy köszi szia

én elvárom egy lánytól is ha naponta beszélgetünk, hogy rám írjon ő is....

19/F

2015. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez már a százhuszadik ilyen általánosító kérdés. Mindjárt kiír valaki egy olyan kérdést, hogy miért k..rva minden nő, aztán valaki meg egy olyat, hogy miért tapló minden férfi én meg majd egy olyat, hogy miért hülye mindenki ebben a kategóriában.
2015. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megmondom én neked: a trend már rég megfordult. ma már nem a srác fut a csaj után, hanem fordítva, ás a csaj összeteheti a kezét, ha egy jobb srácnak egyáltalán letérdelhet. nos drasztikus ezt így olvasni biztos, de csak az igazság, mégpedig sokszoros tapasztalat alapján írom. na meg a klassz srácokból kevesebb van, ergo nagyobb arcot engedhetnek meg és minimális energiát se fektetnek egy lány megkapásába, mikor tudják, hogy akár naponta is találnak másikat (keresés nélkül is).
2015. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!