Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért álmodok vele, ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele, ha már egyáltalán nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe több mint 8 hónapig szerelmes voltam, mostanában szerettem ki belőle...én is tetszettem neki elvileg, és ő tudta hogy szerelmes vagyok belé, de nem jöttünk össze, mert mindketten kukák vagyunk de ez mellékes:D

az idő alatt, amikor nagyon odavoltam érte, sosem álmodtam vele, legalábbis nem emlékszem rá...de most, hogy kiszerettem belőle, szinte minden nap vele álmodok, de olyanokat, hogy összejövünk, stb...pedig már nem vagyok szerelmes belé, max egy icipicit tetszik, de ennyi ..

ez miért lehet? miért álmodok vele, ha egyáltalán nem érdekel?



2015. júl. 17. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem érdekel :D
2015. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
általában olyan személyekről álmodunk akikkel nem jöhetünk össze
2015. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2015. júl. 18. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!