Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normalis? Mit csinaljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mit csinaljak? Szakitanom kene?

Figyelt kérdés
Tobb, mint fel eve vagyunk egyutt baratnommel, nagyon szeretem, vagyis hat eddig ugy ereztem, de mostanaban olyan gondolatok kavarognak a fejemben, hogy mi van, ha nem is szeretem igazan, es ezt az idot csak elveszem tole, becsapom, mert en csak baratkent gondolok ra. De ez annyira hulyeseg, mert en tenyleg nagyon szeretem, nem tudom miert vannak ezek, de annyira lelkiismeretfurdalasom van miatta.. (Amugy bocs a fogalmazsmpdert, csak nem nagyon tudok mosz koncentralni.)

2015. júl. 14. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez normalis?

-nem


Mit csinaljak?

-beszélgess többet a barátnőddel, legyen több közös program, éreztesd vele (meg magaddal is) hogy szereted, stb.


Szakitanom kene?

-Szerintem ezért nem.. elvégre csak a te hülye gondolataidról beszélünk.. Ő erről semmit sem tud, és nem is tehet róla, nem lenne fair vele szemben.

2015. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsit túl könnyen összejön valakivel a dolog, akkor hajlamos az ember ilyeneket gondolni. Ha jól érzed magad vele, ne szakíts. Viszont, ha nem mozgat meg igazán, és más lány sokkal jobban motiválna, akkor lehet valami nem okés..
2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig beszeleunk, kb a nap 24 orajaban (:D), ezt is megbeszeltem vele, aztan szakitottunk egy napig kb. Nem hiszem, hogy tul konnyen osszejott volna, elotte felevig kerulgettuk egymast. De megmozgat, es nem tudom elkepzelni, hogy mas lany jobban tudna motivalni
2015. júl. 14. 23:11
 4/4 anonim válasza:
Hát tesó, te szerelmes vagy meg nem is... Ez az igazi válasz erre.
2017. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!