Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha tetszek egy lánynak akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszek egy lánynak akkor lép a csaj vagy nem? Vagy lépjek én pasi, aki tetszik nekem lany?

Figyelt kérdés
Adjatok tippeket,hogy merjek egy csajnak odaszolni,pl a zöldségesben dolgozo csajnak. :) aki tetszik nekem nagyon :) ;)
2015. júl. 2. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fog lépni, téged vár biztos
2015. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj minden nap vegyél valamit ott, és használj ilyen mondatokat: Nekem nagyon finom banánom van. Egyébként nagyon szép körte alakod van.
2015. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Te vagy a pasi, te menj oda hozzá, ez nehogy már a lány dolga legyen. Persze az tök más, ha egy lány mosolyokkal meg összenézésekkel bátorít, de nem fog odamenni hozzád. Én nem mennék. És nem azért nem, mert nem tetszene az a valaki, hanem mert ez a fiúk dolga. Ráadásul munka közben akkor sem fog beszélgetést kezdeni, ha megtenné amúgy, mert dolgozik, és nem azért kapja a fizetését, hogy a vevőkkel beszélgessen. Szóval menj oda hozzá te, bunkó úgysem lesz veled, mert vásárlóként mennél gondolom, vagyis a legrosszabb, ami történhet, az az, hogy nemet mond. És ugye akkor sem vesztettél semmit.
2015. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nekem valaki ismeretlenül azzal nyit, hogy nekem finom banánom van, már elrontotta...

előbb inkább kezdjen el beszélni semleges témákról, ami épp aktuális.

2015. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi a tippeket!

De hogy lépjek eloszor?

Mit mondjak neki?

2015. júl. 2. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl. Időjárás. 5555 C° van, most azok is a melegről beszélgetnek, akiknek egyébként van más témájuk. Megkérdezed tőle hogy milyen ott dolgozni (vagy a kettőt egyszerre: szegénynek biztos kellemetlen ekkora kánikulában ott dolgozni) erre mond valamit, és már beszélgettek is. Mondjuk mondja hogy aha, tényleg jól jönne egy klíma, megkérdezed hogy hányig kell dolgoznia, vagy hogy milyen napokon, aztán hogy tanul e még (nem tudom hogy hány évesek vagytok), ha igen akkor hova jár suliba, ha tudsz valamit az iskoláról, akkor megkérdezed hogy matek szakra? ( csak egy példa volt), akkor tuti imponál neki, hogy ismered a sulit, ahova jár (nem az a lényeg, hogy kitaláltad e a szakot, hanem hogy tudtál valamit az iskoláról). És amikor már 10 perce beszélgettek és jönne a következő vevő, akkor mondod hogy jó lenne folytatni a beszélgetést és számot cseréltek vagy megbeszéltek egy randid. És a számcseréig vagy a találkozóig még 1000 féleképpen el lehet jutni, csak nevettesd meg, vagy ilyesmi, érd el, hogy szimpatikus legyél neki, és egy semleges témával kezdd, és úgy fog tűnni, mintha spontán kezdtetek volna el beszélgetni és nem tervezted volna el előre. Sok sikert!
2015. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De az jo ha megkerdezem tole,hogy pl.:

Szia, hogy vagy?

Nagyon szép vagy es a szemed is szép.

Ja es ezt ne mondjam: amugy tetszel nekem :)

Csajok valaszoljatok!!! Koszi :) ;)

2015. júl. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!