Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom jogilag pedofilnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom jogilag pedofilnak számít?

Figyelt kérdés

Még nincs 18 éves, de nemsokára az lesz. Én még csak 17 vagyok, 10 hónap van közöttünk. Ha ő betölti a 18-at, utána elvileg nem lehetnénk együtt, vagy hogy is van ez? Ha kiderülne, hogy nemi életet élünk, abból akár baj is lehetne?

Tudom, hogy hülye kérdés, és persze ezért nem fogok vele szakítani, csak érdekel.


2015. júl. 1. 16:02
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
2015. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt a törvény [link]

Amúgy a pedofil a serdülő kor elöttiekhez vonzódik.

2015. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor szegtek törvényt, ha elmúlt 18 és a fiatalabb nincs 14 éves.

(Amúgy ma már itt GYK-n volt egy hasonló kérdés)

2015. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már tiszta. Persze tudom, más szó viszont nem jutott eszembe, és rémlett, hogy vannak ilyen korhatárok.
2015. júl. 1. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak 14 éves kor alatt bűncselekmény a szexuális együttlét.
2015. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi lenne ha törvényt szegnétek? Minden ágy végében ül egy rendőr, és szex elött elkéri tőletek a személyit? Sosem értettem ezt...
2015. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi lenne? Semmi.

Csak érdekelt. Baj?

2015. júl. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!