Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el, hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nos... Ez az első párkapcsolatom, szóval igen, elég ciki, hogy itt ezt megkérdem...

Na de már szinte az alapokon túl vagyunk, sokszor találkozunk és órák hosszakat eltöltünk a városban együtt, hol itt - hol ott. FB-on is rengeteget, nap mint nap beszélünk, és már régóta tervezem, hogy joo lenne a következő szintre lépni. De nem állhatok oda csak úgy, hogy: "Figyelj, én szeretlek"... vagy igen? Olvastam egy két oldalon, hogy ez nem igazán célszerű, de azt, hogy pontosabban hogyan lehetne a következő szintre lépni, ha már minden rendben van köztünk, azt sehol... Eddig ő sem lépett, szóval arra vár valószínű, hogy én álljak a sarkamra, amivel nincs gond, csak a "hogyan" kérdésre kellene a válasz. Javaslatok? Pl fogjam meg a kezét, ha sétálunk, vagy nem tudom... Megkínáltam már többször a saját kajámból, de nem igazán fogadta el.

Már így is úgy érzem, túl sokat vártam, és kezd "elsimulni" a dolog.... De jövő hétre rengeteg programot beszéltünk meg, h kimozduljunk otthonról valamennyit, (mert ő + én sem járunk sehová a sulin kívül, vagy ha 2-en megyünk épp vhová) vagy hogy "pengeélen" tarthassam kettőnket.

Röviden ennyi... És kösz előre a help-ért :)

20F


2015. jún. 28. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele finoman ézrelmes témákról hogy jó veled meg hasonlók. Ha ő is szeretne a következő szintre lépni akkor vevő lesz rá.
2015. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laki4 válasza:

1 Bizonyosodj meg arról h nicns a háttérbe valaki.

2. tényleg nem célszerű ha az arcába vágod h szereted.

3. a hirtelen lekapáshoz nem tudom mennyire vagy bátor de ha elégg egy puszi mellett probáld kicsit közelebb vinni a puszit a szájához

4. ha nincs senki más a csaj fejébe szívébe akkor győzödj meg arról h biztos megéri egy barátságot kockára tenni ezért az ügyért? mert nem tudom hallottad-e de barátságból szerlem az okés de szerelemből barátság nem túl gyakori :) és ne érts férle nem lebeszélni akarlak de menny biztosra :) soksikert azért :D

2015. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!