Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és legtöbbször idősebb pasik után fordul meg a fejem. Titeket zavart bármikor a korkülönbség?

Nyilván nem a 40-esekre értem, de 20 alatt nem igazán szokott senki sem érdekelni :)



2015. jún. 18. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 17 vagy úgy 25-ig normális.
2015. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Én azért is gondolom, hogy ezzel nincsen különösebb probléma, hiszen nagyban nem tér el amit egymástól várunk.

2015. jún. 18. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, hogy ha a korodbeli lányok megnéznek.

Picit imponál, de én nem kezdeményeznék.


22/F

2015. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Maga a tudat, hogy annyi idős vagy a kinézete gátol benne?
2015. jún. 18. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, de már nem nagyon merek ilyen téren nyitni, mert a mai lányok már a 14 éves is kinéz vagy 18nak. És fordítva is egy 32 éves is vagy 20nak. 26 éves meg 16nak.

Volt már ebből gondom, hogy 14 éves csajszira kezdtem el nyomulni. Akkor még 20 voltam. Szerencsére időben kiderült, és nem viszakoztam.

Most így belegondolva a 17 még a belefér kategória, nagyon talán még a 16is. :)

2015. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*viszakoztam
2015. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!