Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk mit gondoltok a félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok a félénk csajokról?

Figyelt kérdés
A kapcsolataimban magabiztos vagyok, de az életben kicsit sem, keveset tudok a világról. pl. hivatalos ügyet is nehezen intézek és előtte a szüleimet faggatom, hogy most hova is kell menni pontosan mert fogalmam sincs. De még egy boltba is nehezen kérdezek meg egy eladót ha keresek valamit, ha idegenekkel beszélek mindig hadarok, néha alig lehet érteni amit mondok, ezért gyakran megkérem a barátomat, ha épp ott van velem hogy inkább beszéljen ő helyettem, én ezt annyira gáznak érzem. Félek hogy egyszer ezért fog elhagyni, 20 évesen már tuti nem oké hogy ilyen vagyok. Szerintetek?
2015. jún. 18. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem gáz. Egy nő legyen határozott és talpraesett. :) Vegyél erőt magadon, és szedd össze magad , nem olyan bonyolult az :)
2015. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, hanem inkább aranyos.

19/F

2015. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én jobb szeretem a félénk embereket, mint a magabiztosakat.

Ha változtatni akarsz, mondd magadnak azt, hogy csak azért is bemegyek a boltba és reklamálni fogok :-)

ha sokszor ellenállsz a félénkségi késztetésnek, előbb utóbb kiderül, hogy nem veszélyes, nem esznek meg, vagy ha meg is bántanak, nem olyan vészes az, jobban fogod bírni, mint gondolnád.

2015. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Határozott, talpraesett nő kell, nem ilyen szatyorban nevelt.
2015. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!