Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmesek egymásba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
Véletlenül ráakadtam a barátnőm üzenetére amin az osztálytársával beszélgetnl.A lány ugy hivja a bnőmet hogy szerelmem,a csajom őt meg hogy baba.Aludtak már együtt is,a csaj minden nap suli után hivja telefonon.Engem meg már kezd elhanyagolni.Szex se olyan mint régen.Ritkán van akkor is csak.ha én könyörgök neki.Szerelmesek lehetnek egymásba?
2015. jún. 17. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
LOL
2015. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, csak baratnok :D en is ugy hivom a legjobb baratnoimet hogy kicsit, csajos, eletem szerleme :D majdnem minddel sludtam mar egyutt nem is egyszer es furodtunk is marxkozosen ettol meg nem vagyok belejuk szerelmes :D

18/L

2015. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"marxkozosen"?


marx?


-_-

2015. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!