Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi ideig várjak az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várjak az első alkalommal?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 honapja vagyunk egyutt, dul a love, stb.

En meg szuz vagyok, o mar nem az, sot kifejezetten egy szoknyavadasz fiucska.

Eleg sokat beszelunk a sexrol, viccelodunk vele, meg mindenfele.

Mondta, h hogyha 3 honap utan felajanlanam magam, o elfogadna, de azert most meg nem.

O nem nagyon erti, hogy 1 lanynak miert fontos az elso alkalom, stb.

En elegge tulfutott vagyok sexualisan, vagyom ra, de nem akarom elsietni a dolgot azert.

Nem tudom, hogy mikor lenne a legjobb.


2015. jún. 3. 20:24
 1/5 Marko polo ***** válasza:
67%
Csak a korodat meg az ő korát felejtetted el... De szerintem 1 hónap után már simán , bár szűz vagy ezért nem mindegy kivel veszted el...
2015. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korotok?

Egyébként engem aggasztana hogy szoknyapecér a barátom

2015. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A második kommentelőnek igaza van, engem is aggasztana, ha a pasim szoknyavadász lenne.

Bőven rá érsz még elveszíteni.

Én hasonló típusú pasival vesztettem el.. Az első éjszakánk után éreztem valami nem kerek, később szakitottunk is. Ennyire kellettem neki, ennyire voltam neki izgalmas. Utána nem volt párom. A jelenlegi paeommal 7 honapja vagyunk együtt, es kb. 4 honap utan szexeltunk eloszor.

Inkabb olyannal veszitsd el, akit szeretsz es viszont szeret, huseges tipus..

2015. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsanat, tenyleg elfelejtettem. 16 evesek vagyunk mindketten.

Engem is aggaszt, hogy szoknya vadasz vagyis valami olyasmi, de ha lehet hinni abban, hogy az emberek valtoznak, akkor elhiszem, hogy miattam tenyleg mas lett, mert amugy egy nagyon aranyos fiu es nagyon szeretem.

2015. jún. 3. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

- Az ilyen más szoknyájára is vadászni fog...

- a szex nem vicc, éretlenek vagytok

- ez nem egy ajánlat, amit el kell fogadni, nem vagy kur.va

- nem nagyon érti, miért fontos a lánynak az első alkalom -> ezzel csak siettetni akarja

- úgyis meg fog dugni hamarosan.

2015. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!