Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz lesz, ha én leszek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lesz, ha én leszek neki az első?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki több mint fél éve nagyon tetszik, sőt, nagyon mély érzelmeim vannak felé. Az utóbbi 2 hónapban ő is elkezdett irántam érdeklődni, és valószínűleg hamarosan randira hív. Viszont neki még sosem volt barátnője, nem csókolózott stb. Lehet ebből még később probléma a kapcsolatunkban? 16/L, 16/F

2015. máj. 16. 19:38
 1/4 To7ka ***** válasza:
77%

Határozottan rajtad fog múlni, hogy neki ez rossz lesz-e!:) Ha Te egy nagyon jó első élmény vagy, akkor jó lesz.

Feltételezem, azt próbáltad megkérdezni, hogy hosszú távon zavarná-e, hogy nincs több tapasztalata, nem "próbált" ki más lányokat. Ez szintén rajtad fog múlni!:)

Ha annyira szeret, és nagyon jól működtök együtt, akkor nem feltétlen lesz probléma. Ha mégis arra is vannak kreatív megoldások, de jelentősen később, idősebben:)

2015. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi baj nem lesz! az élete első barátnőjét senki se felejti el!
2015. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak én nem csak az első akarok neki lenni, hanem az egyetlen és utolsó is. (Oké, ez nagyon vicces lehet egy 16 évestől, de tényleg így van.)
2015. máj. 16. 19:58
 4/4 anonim válasza:

én se felejtettem el az első csókom és barátom/szerelmem.

pedig már jó néhány éve volt , hogy 16 voltam!

egyátalán nem baj ha te lennél neki az első.. bár biztos félénkebb vagy kevésbé kezdeményező lenne az elején

amúgy szerintem te is elhívhatod valamerre. akár lehet egy nagyon sablonos hogy venni akarsz egy parfümöt az egyik parfümériából. utána meg ha ott vagytok beültök valahova kajálni majd sétálni.. a többi részét már nem kell neked irányítani, de nem érzem gáznak ha te veted fel a találkozót.

:)

sok sikert!

2015. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!