Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretitek a voros haju kek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a voros haju kek szemu szeplos lanyokat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Pusztán ennyitől szebbé varázsoltad az elkövetkező életem.


#8 HA EZ NEM CSÚNYA AKKOR MI? Pulykatojás.


Az a baj, hogy ezek 90%-a nagyon csúnya, a maradék 10%-a pedig igazán jól néz ki.

Bár az ilyen lányokra jobban ráfér a smink, és egy jó hajjal elvarázsoló összhatása lehet. Meg attól is függ mennyire szeplős. Csak orr mellet, csak orr és szem alatt, kicsit a homlokon is, vagy az egész arca ilyen.

2015. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy szeretjük-e a pizzát, vagy a csokit, vagy a sült krumplit, vagy a... érted ugye?

Röviden:igen, szemre jók, de nagy általánosságban(kivételek vannak, aláírom), veszélyesek.

2015. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szeplős az egész arcom és a testem is.
2015. máj. 17. 09:41
 14/16 anonim válasza:
Igen, nagyon vonzó lehet ez a kombináció!
2015. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 noel37 válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lányok :D. És én is 14 vagyok
2015. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A szeplő rendben van.a többi is de így együtt...persze lehet jó...csak.
2016. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!