Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudnék barátom szülinapjár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék barátom szülinapjára adni neki?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudom hogy egy fiú minek örülne gondoltam kerek segitseget😅
okt. 19. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Marha jó kommunikácó lehet köztetek, ha ezt itt kell megkérdezned...
okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
56%
Attól függ hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt.
okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen #1, de nem kioktatast kertem, hanem segitseget<3 egyebkent #2 most lesz 18, nem reg jottunk ossze kb 1 hete, de mar honapok ota ismerjuk egymast^^
okt. 19. 17:40
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Ezt semmiképpen nem nevezném ismerésnek... Így megy ez a mai fiatalságnál, tipik NPC módra.
okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Alr, tobbet gyakorin sem kerek segitseget mert latszolag a magyaroknal csak a basztatas megy hamarabb mint az h segitsenek.
okt. 19. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Egy hét után mégis mit szeretnél adni neki? Max egy seggberúgást🤣
okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Az egyik barátnőm, aki kb. 1 hónapja van együtt a barátjával. Gondolkodott parfümön, tudja hogy szeret rajzolni ezért vett neki egy ilyen" rajzvászon füzetet" amibe tud rajzolni és abba rajzolt neki egy verdás kocsit, annak van egy sztorija. Meg vett neki a kedvenc csokijából. Vett neki pólót. De ez igazából attól függ, hogy milyen a barátod. Mondjuk valami közöset is vehetnél, pulcsit vagy bögrét. Vagy olyat is szoktak, hogy csinálnak sok színes cetliből mindennapra cuki üzeneteket, amik így feldobják a napját és azt egy szép üvegbe beleteszik. Igazából adhatsz élményajándékot is pl egy páros ajándék mozijegyet vagy színház, attól függ melyiket szeretitek és ketten elmehetnétek. Vagy elviheted valahova pl. ha szeret bowlingozni, vagy billiárdozni minigolfozni ilyen helyek közül valahova és akkor ez az együtt töltött idő az ajándék. Ehhez tényleg csak annyi kell, hogy tudd miket szeret és nem kell nagy dolgokra gondolni. A lényeg hogy tőled kapja és akármi is az, örüoni fog. Ne izgulj!
okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mit szeret a barátod?
okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom 7es sokat segitettel mostmar tudom mit fogok neki adni❤️❤️ 6-os, nem az szamit mennyi ideje vagyunk egyutt, hanem az, hogy mennyire szeretjuk egymast. Azt persze ne vedd figyelembe h mar honapok ota ismerem, mert odairtam azt is. :)
okt. 19. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt sajnos azért elég viszontagságos a kapcsolat és ami a körülményeket illeti...


Ami a meglepetést illeti... Ha azt mondod, az a fontos, mennyire szeretitek egymást, azt alá tudom írni, de akkor bizonyára vannak olyan pontok az életben, amik összekötnek titeket. Jó lehet, ha esetleg a titeket összekötő kapocshoz illő valami szimbolikus dologgal lepnéd meg.


Persze az sem mindegy, mi a keret...


Mondjuk ha egy nyílt tér köt össze titeket, miért ne lehetne pl egy szerelem-lakat? Elvégre az nem kerül csilliárdokba, mégis egy szimbóluma annak, hogy összekötitek önmagatokat a másikkal...


Az érzelmeitek mélységét meg hagyjuk, mert azokról majd később tudsz érdemben értekezni...

okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!