Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hölgyek, ti belemennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti belemennétek olyan párkapcsolatba, ahol a férfi bizonytalan a szexualitásában, férfiakkal is találkozgat, de cserébe nektek is lehet nyitott kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Ilyesmire manapság van igény, vagy ez sokaknak megcsalás?

tegnap 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék bele. Ha lehetőségem lenne rá, sem akarnék nyitott kapcsolatot. Ha szeretek valamikit (ha összejövök, akkor szeretem), akkor nem akarok mással találkozgatni, és a másik féltől sem férne bele nekem, ha másokkal randizna, vagy ilyesmi.

19/L

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Fújj
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Biztos nem. Engem így csaltak meg.
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudnék ilyen kapcsolatban élni. Csak azzal fekszek le akiben maximálisan megbízok, érzelmileg és lelkileg kapcsolódunk egymáshoz, és meggyőződésem, hogy ilyen emberből egyszerre csak egy lehet az életemben. Ugyanakkor ha valaki ezt másképp látja és a szerint él, azt sem vetem meg, ezt mindenkinek saját joga eldönteni.

Én úgy látom, hogy van rá igény. Nyilván még mindig népszerűbb a monogám párkapcsolat, de egyre többen élnek nyitott kapcsolatban.

#3 nyitott kapcsolatban nem tudnak megcsalni...

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!