Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párotokkal csináltatok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokkal csináltatok már ilyet, milyen volt?

Figyelt kérdés
Szoktátok a párotok haját szagolgatni? Még nem volt kapcsolatom, kíváncsiságból érdekel, hogy milyen lehet megszagolni valaki haját, milyen lehet az illata. Hogy csináltad, a feje tetején szagoltad meg? Milyen volt? Fiú/lány vagy?
júl. 25. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
nem mert még sose volt párom
júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 akkor vajon miért szólsz hozzá a kérdéshez ha nincs tapasztalod?


Válaszolva is a kérdésre: csávó vagyok és barátnőm haja mindig nagyon jó illatú (nem tudom hogy csinálja, mindig az, legyen az hajmosás előtt vagy után, akármikor).


De amúgy milyen lehet? Ha jó illatú akkor kellemes, ha nem akkor meg büdös, ez a rövid válasz:D

júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam, de csak az övét.
júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, nagyon jó illata van. Általában akkor számolom meg, ha fekszünk egymás mellett.

19/L

júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szagolom* #4 voltam
júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!