Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Ideges vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ideges vagyok, és tanácstalan

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg hogy megcsalt a barátnőm. Méghozzá azzal az exével, akitől én "szabadítottam" meg őt. A gyerek drogozik, rossz társaságba jár szerintem többet róla nem is kell írnom hogy elképzeljétek milyen, a lánnyal egy szórakozóhelyen találkoztam 2 éve, ő is hasonló drogos pályán mozgott de sikerült leszoktatnom róla annyira, hogy még a cigihez se nyúlt 2 éve, erre most jövök rá hogy 2 hete megint találkozgatnak, és már meg is csalt...

Mit tegyek? A lehető legrosszabb dolgok is eszembe jutnak ilyenkor...



júl. 22. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
"A lehető legrosszabb dolgok is eszembe jutnak ilyenkor..." - Ne ilyeneken gondolkodj, mert ezer szép dolog vár még rád az életben. A legjobb az lenne, ha örökre magad mögött hagynád ezt a két idiótát, de ha nem elégszel meg ennyivel, akkor próbáld meg lecsukatni őket drogozásért.
júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja nem öngyilkosságra gondoltam, összeverném a gyereket megérdemelné
júl. 22. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Akkor meg te mész sittre.
júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról, hogy az exed ugyanúgy hibás az egészben, mint az a nyomorult.
júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a csajt, egyértelmű. Csak magadra gondolj!
júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Próbáld őket végleg kizárni az életedből, és elfelejteni örökre. Két tisztességtelen véglény, megérdemlik egymást. Illetve egy jótanácsot ha megengedsz, szerintem nem éri meg szakítás után bárkiben is reménykedni, amíg nem gyászolta el az előző kapcsolatát. Gyenge személyiség esetén még erre is jó esély van hogy visszamehet az exhez, bármekkora idióta is volt. És duplán rossz ha te végig segítettél neki és mellette álltál és így történt meg ez. Rengeteg kidobott idő és érzelmi energia. A jövőben szerintem próbáld kerülni az ilyen eseteket, és azzal próbálj meg összejönni aki már túl van az exén. Sokan égtünk már meg így, szóval tényleg jó tanácsnak szánom, a te érdekedben is.
júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon messzire kerüld el mindkettőt.
júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lehető legjobb dolog ami történt veled, örülj hogy kiderült

Egy ilyen ember nem kell az életedbe, megmarad az időd, pénzed, örülj neki tényleg hogy kiderült

júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen életed van.

A megváltást bízd a rendőrségre és az orvosokra.


Az élet egyik alaptörvénye: nincs az a szerelem, ami az alkoholistát és/vagy drogost kigyógyítja a szenvedélyéből.


Sem az ő szerelmi hevülete, sem a tiéd.


A drogos és alkoholista a végsőkig kihasznál, de nem változik.


Jobb, ha messzire távoltartod őket magadtól, nehogy aztán pénzért zaklasson.


Visszament hozzá, mert ő szerzi a drogot.


Szakíts, tiltsd, töröld!

júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!