Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kapcsolatom van de felizgat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatom van de felizgat ha másokra gondolok, ez normális?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt egy nagyon rendes fiúval, a szex is jó és a családom is szereti, de ezalatt az 1 év alatt olyan részeit is megismertem, amik kicsit kiábrándítóak, pl. nem elvárás, de eddig még egy randit, programot sem szervezett meg, egyszer sem kaptam tőle virágot, holott mindig hangoztatom, milyen fontosak számomra, és bennem hatalmas szerepet játszik a romantika és a szenvedély egy kapcsolatban, hisz a szüleim is ilyenek és ebben nőttem fel, ezt láttam. A párom nincs a romantika ellen de nem is hajlik felé, és úgy érzem, ez bennem nagy hiányt képez, hiányzik a szenvedély és a lángolás, ezért néha-néha mostanában előfordul hogy szemezek 1-1 fiúval, tegnap egy tóparton sétálgatva elment mellettem egy fiúcsapat, és amikor észrevettem hogy az egyikük rendesen végigmért, szinte beleborzongtam és elvigyorodtam. Nem tudnám megcsalni a párom, nem vagyok ilyen, de hiányzik a kaland, amire az én párom nem nagyon vevő.


Szerintetek mitévő legyek?

18/L


júl. 9. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szia 🙂 élvezd az életet gátlások nélkül
júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

1-es, a rossz tanácsokat itt és most fejezted be.

Nem, nem gátlások nélkül, az az út nem az üdvösségre vezet, sem családalapításhoz, sem önfegyelemhez, sem tisztességes emberiességhez... Neveld meg magadat...

júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Úgysem fog már sokáig tartani ez. Már most unod az egészet egy év után.
júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

"elment mellettem egy fiúcsapat, és amikor észrevettem hogy az egyikük rendesen végigmért, szinte beleborzongtam és elvigyorodtam. Nem tudnám megcsalni a párom, nem vagyok ilyen, de hiányzik a kaland"

Nem, dehogyis, sosem tudnád megcsalni... 🙄🤣🤣🤣

júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod el van, mint a befőtt, nem érzi, hogy bármit is tennie kéne a kapcsolatotokért.
júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Így el fog veszíteni nem soká.
júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
92%
Én folyamatosan felizgulok másokra. A boltban, a plázában, a munkahelyen stb stb.
júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor minek vagy vele?
júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális az érzés, pláne a kapcsolat állapotát ismerve. Nagyon úgy néz ki, hogy előbb-utóbb szakítás lesz belőle.
júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Mondd el a srácnak amiket itt vázoltál nekünk és holnap már szingli leszel, mehetsz is kalandozni! 🤣❤
júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!