Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetek egyszerre két fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek egyszerre két fiúba szerelmes?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja alakul a kapcsolatom egy fiúval. Kedves is és tetszik is, de sokszor olyan mintha nem is érdekelném őt. Mondogatja hogy szeret meg hogy mennyire kedvel de néha akkor is borzalmasan úgy tud viselkedni mintha leszarna. Ettől függetlenül tetszik és úgy vagyok vele hogy majd megoldjuk az ilyen problémákat. De viszont van egy nagyon jó fiú barátom akit kb másfél hete nagyon elkezdtem megkedvelni de viszont nem tudom hogy csak barátilag vagy esetleg több mint baráti. Sok másik fiú barátom van szóval hiszek fiú lány barátságban, de egy hete észrevettem hogy ezzel a fiúval nagyon jól elvagyok, néha jobban mint az alakulómmal, és félek hogy esetleg többet érzek iránta mint barát, mert nem vagyok benne biztos jelenleg. Szemétség ha erről egyiküknek sem szólok, hanem inkább reménykedek hátha elmúlik ez?
júl. 3. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Egyrészt nem lehetsz egyszerre kettőbe szerelmes, másrészt jelenleg egyikbe se vagy az. Egy kapcsolat kialakulásat az érzelmeknek kellene vezetniük, nem pedig döntéseknek.
júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%
Velem is volt ilyen, hogy egyszerre több crush-om volt. Én úgy voltam vele, hogy amíg nem történt egyikkel sem bármi komolyabb, addig egyiket sem próbáltam mellőzni. Úgy voltam vele, hogy ha majd az egyikkel összejön a dolog, majd csak akkor fogok megpróbálni eltávolodni a másiktól. Nekem ez a véleményem.
júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Annyira komoly, amit leírtál, hogy simán lehet, hogy belém vagy szerelmes :D
júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha ribi vagy
júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez biológiailag nem lehetséges.
júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te szerelmes lennél akkor ez fel sem merült volna benned. Egyiket sem szereted, ezek csupán barátságok.
júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi alakult azóta?
júl. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!