Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt érzem hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem hogy a barátnőm iránt már nincsenek olyan mély érzéseim, mivel azt érzem hogy érzelmileg zsarol engem mert mindig problémája van hogy nem szeretem eléggé vagy valamit mindig rosszul csinálok vagy mondok. Tudnátok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Ha elhagynám félek hogy nagyon hiányozna és megbánnám a döntésemet, de időközben megtetszett egy másik lany és ha vele nem jönne össze akkor meg egyedül maradnék (nem az egyedül léttől félek, ki tudnám bírni) csak nem tudom mi lenne a jó döntés. Vele maradjak vagy hagyjam ezt a kapcsolatot ha nem érzem jól vele magam?

Meg azt is érzem hogy túl sok az elvárása

Pl megkövetel olyan dolgokat amiket alapból nem tennék



2023. okt. 12. 17:24
 1/6 anonim válasza:
89%
Ha otthagyod, hiányozni fog, mondjuk 2 hónapig. Ha nem hagyod ott, akkor szenvedsz mellette évekig is akár. Örök kérdés melyiket válaszd.
2023. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NTBS ***** válasza:
83%

Ülj le vele beszélgetni.

Próbáld megkérni, hogy változtasson.

Ha nem teszi enged el!

2023. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű: érzelmileg zsaroló ember mellett nem szabad maradni! Aki ilyet csinál a másikkal, az nem szeretet! Hidd el, jobb egyedül, mint ilyennel. Meg amúgy is mért maradnál, ha nem érzed magad jól vele?! A másik lánnyal pedig lehet, hogy tök jól ellesztek.
2023. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy amikor vele vagyok akkor mindig mosolygok és jó kedvem van, de ha bármi olyat mondok ami nem hozzá kapcsolódik és szeretem azt a dolgot csinálni, akkor mindig megsértődik és túlgondolja a dolgot. Azt érzem hogy mindig csak magának akar jót
2023. okt. 12. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
De ha azt érzed, hogy mindig csak magának akar jót, akkor minek vagy vele? Tisztelni kell magunkat annyira, hogy csak olyanokkal vesszük körbe magunkat, akiket érdeklünk mi magunk is, főleg párválasztásnál. Leírásod alapján még hobbid se lehet mellette, annyira ki akar sajátítani. Az erre irányuló féltékenysége meg a saját súlyos önbizalomhiányát mutatja.
2023. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy azért gondolja hogy nem szereted mert így is van? Az nem lehet hogy azért ilyen mert te tetted ilyenné? Leírtad hogy megtetszett valaki más akkor pedig miről beszélünk? Azt gondolod hogy nem érzi? Talán ha tényleg megmutatnád neki hogy szereted és csak ő a fontos neked akkor nem lenne benne kérdőjel, ha meg túl nagyok az elvárásai akkor minek huzod az idejét? Majd talál olyat aki megüti a mércét amire te képtelen vagy, hiszen nem is akarod 😃
2023. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!