Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszhetek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem tetszik és szerintem én is neki.

Azért gondolom így mert tegyük fel többen vagyunk és mond egy viccet akkor először ram nézz úgy vettem észre , a szemembe nézz és figyeli a reakciom.

Vagy tegyük fel vele és a legjobb fiú haverjával vártam a vonatom és amikor köszönt el megolelt ugy hogy ott volt a fiú haverja. Szereti húzni az agyam.

Előre enged tegyük fel ha mennék el előtte valahol .pl a munkahelyen. Váltunk egyszer bulizni ahol mellette aludtam de nem történt semmi mert mindketten gatlasosak vagyunk nagyon. A haverja azt mondta hogy nagyon cukik voltunk ahogy együtt aludtunk. Nemsokára megint megyünk több napos ottalvos bulira, aminél azt érzem hogy történni fog valami.

Sátrazni fogok ,és ennek a fiúnak a legjobb haverja azt mondta hogy majd együtt alszom a fiúval meg hogy felfogom szedni úgyhogy ott állt mellettem az a fiú aki nekem tetszik.



2023. aug. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek alapján bejössz neki:D
2023. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán bejöhetsz neki, majd kérünk updateket :)
2023. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapjan egeszen biztosan bejössz neki.
2023. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, bejössz neki:)
2023. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bejössz neki, de mi lesz akkor, ha egy rámenősebb lány elviszi?

Legalább vegyél neki valami kis ajándékot, édességet, ilyesmit - ahhoz nem kell nagy bátorság. A férfiakat ugye két helyen lehet megfogni, és ha nem vagy bátor, akkor egyszerűbb a hasán keresztül.

A sátrazáshoz meg drukkolunk, majd írd le, mi lett!

2023. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!