Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit más lett a stílusom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit más lett a stílusom, azt mondja a párom, hogy ez nem én vagyok, majd segít "visszatérni önmagamhoz"... Irányítani akar?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy ez nem én vagyok, és látja, hogy nem vagyok önmagam, szóval majd rendbe fog rakni... Ez kicsit ijesztő, nem?
2022. dec. 20. 19:57
 1/8 anonim válasza:
88%
Igen, elég ijesztő. A párodnak támogatnia kéne inkább.
2022. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Rendbe akar rakni..ez tényleg ijesztő főleg ha nem csak a levegőbe mondta. Beszéld meg vele mielőtt arra hajlassz hogy elhagyod. Láthatóan neki nem tetszik az új éned, pedig alap tudás hogy az ember változik. Ahogy a Nap sincs, és nem is lesz örökké az égen.
2022. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Jól érzed, ez nem normális. Ne ő ítélje meg, milyen vagy. Bízzál magadban, ne hagyd, hogy irányítson.
2022. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Döntened kell, hogy az új stílusodat akarod megtartani, vagy a párodat.
2022. dec. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Az nem baj, hogy megjegyezte, hogy megváltoztál. A gond ott kezdődik, hogy rendbe akar rakni.
2022. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mire erti ezt a változást,ha negativ irányba változtal akkor rendben,de neked kene akkor is rajonnod es neki csak támogatnia.

De ha pl letezik olyan hogy nem is változtal csak o kezd mashogy latni teged.

2022. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a “változás”?

Bunkó lettél? Közönséges? Elhanyagolod? Nem vagy figyelmes? Stb.

Nem mindegy.

Azt a párodnak elmondanám, hogy nincs az az ember, akinek a született adottságaiból fakadó jellemét át lehet gyúrni.

Aki iszik, a szerelme nem tudja megváltoztatni, aki bunkó, azt sem.

2022. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig itáál, alkoholista voltál, és most hirtelen megváltoztál és soha nem vagy részeg, akkor ne engedd, hogy a pasid visszaváltoztasson.

De, ha a pasid azért szeretett beléd, mert okos, kedves, józan lány voltál, és most naponta iszol három üveg vodkát, és az alkohol miatt durva bunkó lettél, és a pasid azt akarja, hogy újra a régi kedves józan lány legyél, akkor örülj, hogy segiteni akar.

Minden viszonylagos.

2022. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!