Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Most vagyok a sokadik hónapja együtt a barátnőmmel és már engem is haza akar vinni hogy megismerkedjek a szüleivel, mit mondjak, mit ne mondjak? vigyek valamit ajándékot?
Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 22:51
1/3 anonim 



válasza:





Esetleg az anyukájának egy bonbont vihetsz nyugodtan, de semmilyen nagy ajándékot. Mondani nem kell semmit, a beszélgetés jön majd magátol, szerintem úgy is kifaggatnak.
2/3 anonim 



válasza:





Csak legyél önmagad, válaszolj megfelelően a kérdésekre, ne cask1 szavas választ.
3/3 anonim 



válasza:





Legyél igényes, és figyelmes a nagy találkozásnál. Ha nem lennél szimpatikus nekik, akkor sem lesznek veled kellemetlenek normális esetben.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!