Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a leghatásosabb módszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leghatásosabb módszer arra hogy szétválasszak egy tinédzser párt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 17:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így minden magyarázat nélkül nem túl szimpatikus kérdés. Mi van a te életeddel? A pár egyik felét magadnak szeretnéd? Vagy egy aggódó szülő vagy? Nem mindegy!
2022. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen minőségedben kérdezed, miért avatkozol bele, mi a indoka a szándékodnak?
2022. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egy aggódó szülő vagyok, ez lemaradt.
2022. okt. 6. 17:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez jó kezdésnek. Miért akarod szétválasztani őket?
2022. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Hány évesek?

Mit akarsz megakadályozni?

Nem való a féltett gyermekedhez a szíve választottja?

Óvatosan kell ezt csinálni, mert ha "túl ügyes" vagy, akkor csak annyit érsz el, hogy olyan helyen lesz vele, ahol nem látod.

Rohadt nehéz lehet ezt egy szülőnek elviselni.

2022. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Meg az is van, hogy előbb-utóbb lesz barátja. Gondolom lányod van.

Szóval az sem jó, ha anya megvédi a csúnya fiútól, de később meg túlságosan bűnnek tartja majd a szexet, mert anya túlságosan dühös volt. Vagy Apa.

2022. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem őszinte beszélgetés, pl: "Kislányom a te döntésed, de ez a Péter egy drogos, és szerintem ártani fog neked, ha vele vagy. Én örülnék, ha nem találkoznál vele."

De még előtte emlékezz vissza, hogy te hogy voltál a fiúkkal ilyen idős korodban. Meg a te szüleid mit hagytak, mit nem. Volt-e valami, ami részükről jó szándék volt, de neked ártott? Ezek fontosak!

2022. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
S még azt is vedd számításba, hogy te hogy érzed magad a saját bőrödben, te hogy érzed magad a saját párkapcsolatodban? A teherbe esésen kívül mit kockáztat - ami rád veszélyt jelent - még a lányod, ha párja lesz? Nem könnyű, sok sikert hozzá!
2022. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kellenének még részletek, így nehéz olyan választ adni, hogy a gyereked utána ne utáljon meg, vagy pont hogy együtt maradnak, csak úgy hogy Te nem látod, és még jobban bedurvul a dolog...

Mi az apropója, miért akarod szétválasztani őket?

2022. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tennék ilyet, kivéve akkor, ha valami komoly gáz van (pl. kábszer, alkohol, stb.)

Arra pedig mindenképp készülj fel, hogy nagyon nehéz dolgod lesz és nagyon megutálhat a gyereked.

2022. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!