Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak akik azt mondják hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik azt mondják hogy akinek nem volt fiatalon barátnője az sok jó dologból marad ki amit sosem fog tudni megélni később. Ilyenkor pontosan mire gondolnak az emberek?

Figyelt kérdés
Ha nekem először pl 17 évesen lett volna először barátnőm akkor miben lett volna másabb mintha csak most 25 évesen lenne először?
2022. júl. 16. 08:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg Vele nem találkozol, ne bánd hogy egyedül vagy. Egyedül jövünk erre a világra és ugyanúgy egyedül is fogunk innen eltávozni, akkor pedig nem viszünk semmit magunkkal.

Ugyan miért kellene sietni? Tán megy vonatod valahová? :D

2022. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinglinek lenni nem azt jelenti hogy nem tudsz a szerelemről semmit, hanem hogy eléggé ismered ahhoz hogy kivárd.
2022. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én magam inkább kívülállóként szeretem az ilyesmit megtapasztalni. Most érzem magam eléggé érettnek ahhoz, hogy ismerkedjek, de egyáltalán nem viszem túlzásba.

Nem érzem úgy, hogy bármiből is kimaradnék vagy kimaradtam volna.

2022. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 éves koromig csak szerelmes voltam, de csajom se volt, akkor jöttem össze egy 23 éves lánnyal, de sose szexeltünk, mivel maradi szülei voltak, ő pedig még szűz volt, ahogy én is, fél év után el is halt a kapcsolat.

Úgyhogy mindketten ugyanabból maradtunk ki, te is és én is, a nagyszerű tiniszerelmekből. A kézenfogva sétálósakból, a zivatarban bőrigázós csókolózósokból és folytathatnám. Ezek már tényleg nem pótolhatók, de átélhetők felnőttként is ugyanolyan boldogsággal. Hajrá!

2022. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!