Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalásnak számít? Elmondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátnőmmel 4 napja.Tegnal este találkoztam egy lány ismerősömmel aki vonzalmat keltett bennem. Sokáig beszélgettünk és a nap végén smároltunk, ilyenkor mar teljesen abban voltam hogy a barátnőmmel vége van és nem fogunk kibékülni

Ma azonban írt egy csomó üzenetet hogy megbánta, megváltozik és hogy adjak neki meg egy esélyt

Elgondolkoztam ezen, higy kibékülök vele, csak ugye volt tegnal este az az ügy az ismerősömmel

Ha úgy döntök kibékülök vele akkor most megcsaltam? Vagy elmondjam neki?


2022. júl. 3. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem voltatok együtt, azaz nem csaltad meg, ráadásul nem is tudhattad, hogy mi fog történni a jövőben.
2022. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túl nagy jelentőségét tulajdonítani az ügynek. Ha kibékültök tartsd a feledés homályában a kis kalandot.

Amúgy pedig nem tudhatod ő nem lépett e félre, csak nem jött össze és ezért jönne vissza hozzád?

Szóval ha kibékültök, ne firtassátok mi volt amíg szétmentek

2022. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem nem számít megcsalásnak.

Velem is volt hasonló csak mi akkor nem szakítottunk, hanem szünetet tartottunk.

2022. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás :)
2022. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem se az.
2022. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalas.

Mivel nem voltal kapcsolatban

2022. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jobban érzem így magam :D
2022. júl. 4. 06:10
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
A Jóbarátokban vannak erre vonatkozó részek. Hiába írunk mi bármit. A csajod az egyetlen akinek számít ebben a véleménye.
2022. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de ha elmondod neki, nem fog jól esni neki, hogy szakítás után rögtön volt már másvalaki.
2022. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
+1 a nem megcsalásra. De azért sztem nem mondd el neki, ha kibékülnétek, mert lehet h ő ezt másképp gondolná, de minimum fájna neki.
2022. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!