Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem hogy ez miért ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy ez miért ilyen fontos. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

A párommal nem régóta vagyunk együtt (2 hónap) és ő folyton nyúz azzal hogy legyen kint neten közös képünk vagy hogy legalább csak insta bioba jelöljük meg egymást. Én nem szeretném semmit se kirakni a netre a kapcsolatomról mert párszor volt már ilyen és amikor vége lett akkor mindig olyan rossz volt leszedni a képeket...szóval nem szeretnék már apszolult semmit megosztani így neten a kapcsolatomról:/

Nagyon gáz ez? Vagy csak szimplán én gondolkodom rosszul?

Lányok nálatok miért van az hogy a netre ki akartok rakni közös képeket meg közös biot?

Én 18F ő 16L



2022. febr. 7. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
En személy szerint egyik párommal sem raktam ki semmit, mégis együtt voltunk😅az a baj sok mai fiatallal hogy mindent a neten csinálnak és szerintem a csaj be akarja bizonyítani valakinek vagy talán magának h tényleg jártok és fontos neked.. szerintem mondd el ezeket neki, ha nem érti meg akkor nem hiszem h kapcsolatra érdemes lány. 19l
2022. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok.

Szerintem (és sajnos én is így vagyok vele :D) a lányok úgy érzik, ha a srác kirak egy nyilvános fotót, akkor téyleg komolyan gondolja. 🤷‍♀️

Gondold át aztán dönts, te hogy érzed.

2022. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szokta. Csinálni, hogy ha akar rakja ki, engem egyáltalán nem érdekel a közösségi média, nem is használom. Facem van egyedül, az is csak a messenger miatt.
2022. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, én sem rakok ki semmit sem a kapcsolataimról. Ha szeret, akkor megérti.
2022. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tök oké hogy nem akarsz kirakni fotókat, ugyanakkor ha neki is ezt az okot mondtad, lehet hozzáköti, hogy amíg nem akarsz kirakni fotót, addig azt gondolod, hogy bármikor szakíthattok. Szóval van akinek ez ilyen felvállalási kérdés, illetve ha te is ezt kommunikáltad amit itt, hogy szakítás esetén rossz leszedni...bár nem tudom az én köreimben nem szokás leszedni, erthát hosszúkapcsolatok életszakaszokat ölelnek fel. Amúg y abioban bejelölgetéstől engem is a hidegráz, mert ott ilyen identitás dolgokat szokás megosztani, nekem emg ez így nem identitásom hogy a kéthónapos faszimnak a csaja legyek.
2022. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
19%
Azért egy közös fotót vagy valamit ki lehetne rakni. Így olyan, mint ha szégyellnéd vagy le akarnád tagadni őt.
2022. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha amúgy másról se posztol akkor nem olyan, nyilván ha a barátokkal családdal meg mennek fel a képek kétnaponta akkor így nem csoda ha megfordul a lány fejében, hogy ő nem fontos, meg csak egy átmeneti tervnek jó...
2022. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszer egy randipartnerem, akivel kvazi “ossze is jottunk” par napra, es mar az elsok kozt nyomatta hogy instara kell kep, hogy mindenki lassa, mert allitasa szerint ha nincs kinn, nem is letezik:D mindezt egy huszoneves emberrol kepzeljuk el.

Szerintem nagyon gyerekes ez a kipakolas, en azt tapasztalom a legtobbszor hogy azoknak (nem mindenkinek) sok esetben a legrosszabb a kapcsolata akik kipakoljak. En pl sose raktam ki, nem is akartam. A jelenlegi parom se ilyen, egyszeruen nem erdekel minket, hogy a kulvilag fele bizonyitsam mennyire boldog vagyok.

Egyszeruen nojetek fel es eljetek a kapcsolatban, ne a kipakolason gondolkodjatok, mert magatoknak kell megfelelni.

Egyebkent storyt neha kirakok, es lam csak azok reagalnak akik eddig is tudtak a valo eletben is hogy egyutt vagyunk:)

2022. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!