Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért álmodok folyton az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok folyton az exemmel ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amióta szakítottunk az exemmel, folyton vele álmodok. Volt, hogy ez abba maradt, és úgy éreztem végleg túlléptem rajta , aztán meg megint elölről kezdődnek.


3,5 hónapja szakítottunk azóta nem is beszéltünk és sajnos nem tudok róla semmit , csak , hogy egy lánnyal találkozgat,mozizgat ,akiről azt mondta a kapcsolatunk alatt hogy vele sose jönne össze és mégis ő tetszik neki…


Tény, hogy nem dolgoztam még fel a szakítást, de úgy érzem a folytonos visszajövő álmok miatt nem is tudom….


Az álmaimban van, hogy benne van a lány is és olyankor az orrom alá dörgöli,hogy együtt vannak, ilyenkor is sírva kelek fel az álmomból.


Az exemmel olyat szoktam álmodni,hogy terhes vagyok tőle , és valahogy mindig úgy rendeli az élet, hogy valami miatt ráírjak. Az álmomban ráírtam, és ő azt mondta, hogy azt csinálok a babával amit akarok neki már ott a másik lány. A szívem törik össze az ilyen álmoktól.


Az álmok többsége mégis arról szól ,hogy kedves velem,aranyos és azt szeretné,hogy újra legyünk együtt. Olyan gyönyörűek ezek az álmok, de tudom ,hogy értelme nem lenne újra összejönni,mert túl sok fájdalmat okozott nekem a kapcsolatban és neki úgyis ott az a másik lány.



2022. jan. 30. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nem olyan sok idő az a 3 hónap mint gondolnád. A vágyaid feljönnek az álmaidban, majd idővel más dolgokról fogsz, amik aktuálisak.


Egy szakítást általában 1-másfél év kiheverni, nem csettintésre megy. Ha valaki nem tesz érte, nem akar továbblépni, amik olyanokban nyilvánulnak meg pl., hogy nézegeti mit csinál, fut utána, nyomozgat, kavargat hogy újra összejöjjenek, annak csúnyán meg tud hosszabbodni ez az idő.

2022. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ezért jó a mohamedánoknak, mert ott egy férfinak négy felesége is lehet. Az ősi társadalmakban ez bevett szokás volt. A te lelked még onnan érkezett. Egy új reinkarnáció vagy ebben a korszakban és a lelked nehezen fogadja el az új viszonyokat, azt, hogy ebben a korszakban és ebben a társadalomban, ahová most születtél, csak egy felesége lehet egy férfinak egyszerre.
2022. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Sokszor álmodik az ember lelkileg le nem zárt dolgokról. Ha majd túl teszed magad rajt ami sajnos csak idővel fog bekövetkezni akkor kevesebbszer fogsz majd vele álmodni, vagy egyáltalán (tapasztalat).
2022. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek lekötve a vegyértékeid. A tudatalattidban létezik. Nyiss kifelé. Zárd le magadban.

Van, akinél hosszabb folyamat.

2022. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Velem is vannak hasonló témájú más esetek. Az agy ilyenkor is dolgozik, összepakolja az emlékeket, vágyakat majd lesz belőle valami
2022. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez egy ördögi kör. Mert ha valakire sokat gondolsz, akkor nagyobb eséllyel fogsz vele álmodni, a te esetedben pedig ez csak megnehezíti a dolgodat.
2022. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Normális, idővel mgszűnik.
2022. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az álmaid annak a jelei, hogy még nem tetted túl magad a szakításon, amit Te nem akartál, hogy megtörténjen, tehát még mindig fáj.

Ha nappal eszedbe jut a fiú, igyekezz gyorsan valamivel elfoglalni magad, másra gondolni (mit veszek az üzletben, kit kellene felhívnom stb.).

Mint minden seb, ez is elmúlik és ne aggódj amiatt, hogy az emlékek vissza-visszatérnek. Elfelejteni sosem fogod, de közömbös leszel irányába.

2022. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!