Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szükségetek van arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségetek van arra, hogy bókoljanak nektek, a párotokon kívül?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, majdnem 2 éve. Én mindig azt hallottam, hogy akkor kezdenek el a legtöbben nyomulni, amikor kapcsolatban vagyunk. Na, nálam ez nem így van. A párom (ő a fiú) imád, kívül belül.

De rajta kívül soha egy fiú sem mondja h szép vagyok, meg se próbálnak kezdeményezni (ha nem ismernek és nem tudják h van barátom, akkor sem)

Nekem pedig ez rossz érzés az egomnak.

Természetesen a párom véleménye a legfontosabb, de olyan furcsa érzés, hogy rajta kívül senkinek se tetszem?

Lehet, hogy nagyon hülyének gondoltok, de érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.



2021. márc. 28. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
csúnya vagy? Akkor örülj, hogy a párodnak tetszel.
2021. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon kedves😀

nem tartom magam csunyanak

2021. márc. 28. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Bókokat mindenki szeret kapni. :) Én szerencsésnek gondolnálak inkább, hogy van egy párod aki szeret és ezt ki is tudja fejezni.
2021. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők akiknek már az aurája/mozgás,nézés,beszéd,stb/ mesziről jelzi hogy foglalt vagyok nincs esélyed .... s van a másik véglet is... e szerint te az első csoportba tartozol ...szerintem ,de attól még nyugi megnéznek csak mivel van egy tartásod nem próbálkoznak..52/F
2021. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, mint a 4. A kérdésre válaszolva egyébként szükségem nincs a bókokra, de jól esnek.

Amióta kapcsolatban vagyok, azóta viszont nem nagyon bókolnak, de azt hozzátenném, hogy ritkán járok szórakozni és ott sem a pasi társaságot keresem. Szóval valahogy a szituáció sem adott.

2021. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!