Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők és pubertások! Érdekel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők és pubertások! Érdekelne mit gondoltok tini ott alváson. Tehát ezt értem ugy, hogy ha ott alszik a lány a fiunál vagy forditva. Mikortól? És szivesen várom az egyéni storykat! Kérlek kort és nemet írjátok mellé, köszi.

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 14-15 éves koromban gyakran aludtam a barátnőmnél és ő is nálam.

Egyik fél szülője sem ellenezte vagy mondta hogy ez így nem jó. Niílván semmi szexuális, legalábbis szerintem, vagy ha valakinek igen, akkor max jó pár alkalom után.

2021. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Engem 15 évesen engedtek el a 17 éves barátomhoz 1-2szer. Igazából inkább praktikussági okból, mert nem egy helyen lakunk. Inkább azon szoktak problémázni, hogy nem zavarok e, ne mindig én megyek. A vírus óta kicsit engedékenyebbek, azóta kb. havonta megyek hozzákuk (még szüleivel él) 3 napra, közte pedig 1 napos találkozók vannak (azóta 17 és 19 évesek vagyunk)
2021. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Első alkalommal még előfordulhat, hogy nincs szex.
2021. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy engem 16 évesen el sem engednek a barátomnál nem hogy ott aludjak
2021. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

16 éves kornál előbb nem, és csak akkor, hogyha megfelelően teljesít az iskolában - 3-4-es átlag már oké, nem kell kitűnőnek lennie :D


És felőlem hétköznap is lehet, de akkor nincs nyávogás, meg lógás a suliból "fáradtságra" hivatkozva.

2021. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

5-ös 3-4-es átlag már oké,nem kell kitűnőnek lennie :D

Mi a köze a kettőnek egymáshoz?

2021. márc. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!