Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érdemes lenne ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 3 éve vagyok együtt a párommal. De mióta "betöltöttük" az első évünket, azóta kész katasztrófa néha az egész kapcsolat. Eltűnt az a bizonyos rózsaszín köd...


Annyi a lényeg hogy azóta majdnem minden nap voltak/vannak veszekedéseink a legapróbb dolgokon is össze tudunk veszni. Igaz, veszekedés nélkül nincs párkapcsolat. De amit mi műveltünk sokszor, az már sok szerintem!


Most kb 5 hónapja nem láttuk egymást, a koronavírus miatt. Ezen a hétvégén szerettem volna hozzá menni, de a munka miatt nagyon stresszes volt, úgy beszélt velem mint a kutyával és úgy döntöttem hogy nem megyek.

Végülis ezek miatt szoktunk sokszor összekapni, 2szer már szakítottunk is de mindig újra összejöttünk. Igérgettük egymásnak hogy türelmesebbek leszünk stb... de ez egy ideg tartott csak ki, most úgy érzem minden olyan mint ezelőtt.. sajnos így ezzel a viselkedésével nagyon eltaszít magától. Ma nem is beszéltünk és nem is fogunk úgyérzem.


És még annyi, hogy még sulis vagyok és az érettségire készülök gőzerővel, és amiatt sem tudok vele sokat beszélni de mindig igyekezek hogy rá is legyen időm.

Nos, szerintetek érdemes lenne ezt így folytatni? Megint szakítsunk aztán igérgessünk folyamatosan?!😅

(Sajnos a szívem legmélyén azt érzem hogy még szeretem)


18/L


2021. febr. 14. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Há hodne
2021. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a víruspara miatt nem találkoztatok, akkor ez amúgy sem lehetett komoly...
2021. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!