Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van remeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van remeny?

Figyelt kérdés

Baratommal nagyon jol megvoltunk, mar tobb mint 15 hónapja együtt voltunk. Hatalmas szerelem volt, elsők voltunk egymásnak (18 évesek vagyunk). Nagyon nagy szive van es mindig nagyon jol bant velem, sose veszekedtunk, minden mindig nagyon jo volt. Tavkapcsolatban éltünk, de igyis 2 hetente találkoztunk es mindig felejthetetlen pillanatokat szereztünk.

Viszont most szerdan sirva felhivott hogy szakitani akar mert mar nem szeret. Ezt azert sem ertem, mert akkor miért bogott volna ennyire ha semmit nem erez? Azt mondta hogy semmit nem tettem, csak kiszeretett belolem, és hogy vigyazzak magamra.

Es azért nem ertem mert minden nagyon jo volt, igaz kicsit kevesebb ideje volt az utobbi napokban ram, suli miatt, de akkor is, nem lehet ennyire megjatszami hogy szeret valaki, kozben meg nem igaz...

4 nap telt el azota... Szerintetek rajon, hogy elhamarkodta ezt az egeszet? Egy par het/honap mulva?

Es meg annyi, hogy a szulei nem igazán támogattak a kapcsolatot, ezért szerintem rabeszeltek hogy lepjen tul rajtam, es a sulira koncentraljon...

Segítsetek legyszi. Koszi:)



2020. szept. 27. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Remény van.

Szerintem pár nap múlva beszéljétek meg ezt,mondd el,hogy nem-e a szülei miatt szakított veled...

2020. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tenyleg hatalmas es végtelen szerelem volt (van) koztunk, ezert is volt derult egbol villamcsapas ez az egész...

Jo lenne megbeszelni, de o szakitott, neki kene keresnie, nem? Szerinted fog keresni?

2020. szept. 27. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad, hogy ő keressen. A helyedben nem lennék veke újra, az ilyen hirtelen nem akarok veled lenni mogott mindig van valami. Ez normális esetben úgy működik, hogy szól közben jekez ha valami nem tetszik.
2020. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is így vagyok ezzel, minden jo volt, nem mondott semmit soha hogy nem tetszene bennem, mikor szakított velem (zokogva), akkoris azt mondta, hogy semmit nem csináltam.


Mikor fog szerintetek keresni? Pár hét /hónap?

2020. szept. 27. 11:02
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a szülei avatkoztak be valamiért, más variáció nem jut eszembe...ebben az esetben pedig inkább neked kellene keresnem szerintem.
2020. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülei le tudják a lányról beszélni az baj. Várj 1 hónapot ha nem.keres állj tovább.
2020. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is a szulei avatkoztak be, jön az erettsegi es nem akartak hogy masra koncentraljon...

Várok akkor 1 hónapot, hátha keres, és meglatja hogy ez így nem jó... A szuleim szerint lehet hogy keresni fog, van rá esély, de nem pár nap után

2020. szept. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!