Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ötletek szerelem játék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek szerelem játék?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok egy lánnyal és mindent tudunk egymásról, a lány messze lakik tőlem, ezért kitaláltam egy tervet, ami miatt meg tudunk bízni egymásban és nem kell kutatni a lány igazat mond vagy nem.

A terv megvalósítása kb 1 hónap múlva lesz a lánnyal, addig konkrétan az alap dolgok kivételével nem tudunk miről beszélni, ezért játszani kell és vagyok annyira kreatív, hogy kitaláljak egyedi játékokat, ennek ellenére várom az ötleteket, akárki írja meghallgatom.


2020. júl. 16. 15:20
1 2
 1/12 Stark2000 ***** válasza:
100%

"ezért kitaláltam egy tervet, ami miatt meg tudunk bízni egymásban és nem kell kutatni a lány igazat mond vagy nem."


Ha felmerül benned, hogy hazudik, szerintem eleve fölösleges együtt lennetek. Ha ő nem képes őszintén kommunikálni, te pedig nem vagy képes bízni benne, akkor sok időt nem adok ennek a kapcsolatnak, már ne is haragudj. Szerintem érdemesebb lenne a kapcsolatba és/vagy magadba fektetni ezt az energiát, amit "játékra" szánnál. Hány évesek vagytok?

2020. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, én vagyok hülye vagy más sem érti a kérdést?
2020. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2# én sem igazán értem.🤷🏼‍♀️
2020. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

oke csatlakozok a tobbiekhez. Kedves kérdező!

El tudnád ezt mondani kicsit érthetőbben?

2020. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom azért nem értitek, mert fejlettebb a gondolkodásom és nem ebben a világba születtem.
2020. júl. 16. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne játszani?
2020. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
. 😆
2020. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl hülyék vagyunk a kérdésedhez, akkor minek teszed fel?
2020. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam kérdezni #8
2020. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én utána néztem, amennyire tudtam. A Google két dolgot mondott. Vagy egy egymásnak kérdéseket tesztek fel (ez ugye felesleges, hiszen MINDENT tudtok egymásról), illetve egy kép alapján megmondja milyen pár vagytok. Egyik sem egy túl értelmes alternatíva.


Én egy másik multiverzumban élek de még én sem értem.😂


Ez esetben mért nem írsz helyesen? És mért nem a másik világból kérsz tanácsot?

2020. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!