Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg ezért szakíthatott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért szakíthatott velem a barátom?

Figyelt kérdés

Ezen a héten vetett véget a barátom a lassan fél éves kapcsolatunknak azzal az indokkal, hogy ő már nem szerelmes belém. Tudom, hogy nem volt hosszú idő, de mindketten teljes mértékben meg voltunk győződve már az első pillanattól kezdve, hogy ez több, mint egy kamasz szerelem. A fiú véleménye is az egyik pillanatról a másikra változott meg, és hírtelen egy fél nap leforgása alatt lépett ki az életemből. Itthagyva engem milliónyi megválaszolatlan kérdéssel.


A történet röviden annyi, hogy ugyebár lassan 6 hónapja voltunk együtt, és a karanténos nehéz idők ellenére is imádtuk egymást. Szülői engedély hiányában kilógtunk mindig biciklizni, és a közelben lévő mező szélén töltöttük a délutánokat titokban. Minden tökéletes volt.. mikor újra "legálisan" tudtunk találkozni, kirándulni mentünk, felfedeztük újból a városunk rég nem látott részeit. Érthetően tényleg minden olyan volt, mint régen. Múlthéten viszont a több hónapnyi kérlelése miatt végre találkoztam a mindennél jobban szeretett barátaival. Mielőtt bárkinek is felmerülne, elég introvertált személyiség vagyok, és nem esik annyira jól ismerkedni új emberekkel, azért nem szerettem volna velük előbb találkozni. Meg is történt a várva várt esemény, de nem éreztem magam otthonosan (szépen mondva) és a barátai sem erőltették meg magukat, hogy ismerkedjenek velem.. ezután viszont minden megváltozott. A (volt) barátom mintha többé nem is az lett volna, akit ennyi ideig ismertem. Mikor találkoztunk komor volt és nem figyelt rám, mintha fejben teljesen máshol járna, telefonon/üzenetben pedig maradt minden a régi. Ugyan úgy keresett és törődött velem, mint előtte. Majd végigbeszélt és szórakozotz nap után este 10kor szakított velem írásban.


Nem értettem semmit, nem is mondott semmit. A magyarázata az volt, hogy ő már nem szeret engem. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ember véleménye hogy változik meg egyik pillatról a másikra ennyire. Mondta, hogy már egy ideje gondolkozott rajta, nem volt rögtönzött döntés.. de ezt meg azért nem hiszem el, mert akkor mégis miért ragaszkodott annyira a barátaival való találkozáshoz alig 4 nappal ezelőtt. Az is furcsa, hogy a szakításról az ég világon senkinek sem szólt, csak magában eldöntötte és véghez is vitte. A fejemben mindenhol kérdőjelek vannak, és már szerencsére feleszméltem a durva önsajnálatból, amibe szakítás után keveredik az ember, de még mindig nem értek semmit.


A barátai miatt lehetett ez, hogy nem jöttem ki velük olyan jól? Vagy a fiúknál tényleg van ilyen, hogy egyik pillanatról a másikra hoznak meg ekkora döntéseket?

Ti mit gondoltok?


2020. máj. 24. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg a tali után változott meg minden akkor vagy azért mert nem jöttél ki jól velük, vagy azért, mert a barátai lebeszélték. Akármelyik is történ, a barátod egy szemét volt. Ennyit értél neki. Elhiszem, hogy fáj de próbáld meg feldolgozni. Nem erdemled meg őt ha csak így eldobott bármi is legyen az oka.
2020. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ennyi alapján azt mondanám, hogy felszínesek voltak az érzései. Ha a barátai ennyire könnyen tudták befolyásolni, hogy ilyen döntést hozzon, akkor ott nem volt túl mély szerelem. Szerintem ez az ő vesztesége, nem a tiéd.
2020. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy valószínűséggel a barátai miatt szakított veled.

Nem vesztettél semmit,ha tényleg így dobott el. Ha tényleg akkora szerelem lett volna,akkor nem szakított volna veled így.

2020. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is elég aljas húzás volt tőle, én az üzenetben szakítást már amúgy sem pártolom. Egyetértek az előttem szólókkal is, véleményem szerint a barátai befolyásolták, de ha ez így volt akkor hidd el, nem veszítettél sokat. Tudom, hogy ezt most nehéz így felfogni, de később, ígérem jobb lesz.
2020. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne akard tudni, hogy mi volt a háttérben, kérdező! Csak rosszabb lesz, ha esetleg megtudnád! Én azt tanácsolom neked, hogy ne keresd az okát, csak egyszerűen soha többé ne engedd magadhoz közel ezt a fiút! Az idő gyógyít, ezt tapasztalatból mondom. Akinek annyit érsz, hogy egyik percről a másikra dob, azt hagyd a pcsába, mert - ahogy az előttem szólók is írták - csak felszínes érzelmei voltak, és nem akarta ő ezt igazán.

Csak azt a kis időt kell kivárnod, amíg lelkileg túl teszed magad rajta. Onnan tudod, hogy túl vagy rajta, hogy már mosolyogni tudsz a történteken, és már nem fájó emlék a szemedben ez a kapcsolat, hanem egy lecke, amiből tanultál, és ezt a tanulságot viszed magaddal az életben tovább.

A lényeg az, hogy ne rágódj rajta, ne gondolkodj az okán, és ne haragudj rá, mert mindezekkel csak magadat mérgezed, senki mást! Lépj tovább, és amilyen könnyen lelépett, olyan könnyedén lépj te is tovább, mert egy életed van! Az idő ketyeg, és a bánkódás, a rágódás, az önmarcangolás nem fér bele az időbe. Emelt fővel tovább mész, és nem hagyod, hogy leüssön ez az egész!:) Én szorítok neked!:)

2020. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a barátodról szól. Nagy valószínűséggel a barátai lebeszélték róla, én is ezt mondom. De nem szimplán ennyi, még rendesen gyáva is volt... Örülj neki, hogy csak ennyit "vesztettél": fél év illúziót.
2020. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felszínes a barátod. Valószínűleg a baráti társasága nem szimpatizált veled (nem mindenki tudja hogyan kell, és nem is mindenki veszi a fáradságot, hogy egy introvertált emberrel ismerkedjen). Nekik nem tetszettél, biztosan nagy befolyással vannak a srácra, nem akart előttük gáznak tűnni, hogy az ő véleményük után is veled marad. Magyarul a barái társaság véleménye jobban számított, mint az érzései. Ilyen esetben ezek nem igazi érzések. De az is lehet, hogy közben meg szeret, csak a barátok előtt nem akar gáz lenni, pedig az lenne részéről az igazi, ha ezek után a barátai ellenére is kiallna melletted, és őket venné rá, hogy próbáljanak teged elfogadni és megisnerni. Erre kiskutya módjára úgy ugrál, ahogy ők fütyülnek.


Ne bánd, nem vesztettél vele semmit, jobbat érdemelsz. Most rossz, tudom, az ember ilyenkor magában keresi a hibát, de hidd el, itt bem veled van a baj. Találj olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy. A leírásodból értelmes lánynak tűnsz, fel a fejjel, hajrá.

2020. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!