Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon csúnyán megbántottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gábor Áron Nagy kérdése:

Nagyon csúnyán megbántottam és kibeszéltem egy kedves lányt a háta mögött, aki semmi rosszat nem vétett nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánatot szeretnék tőle kérni, mert nagyon csúnyán megbántottam egy csodás lányt. Életem legnagyobb hibája... Én nagyon szeretném, ha újra barátok lennénk. Sokat segítettem neki, amiben csak tudtam, megbízott bennem, most az üzeneteimre sem válaszol, de most minden bizalmát elveszítette irántam. Nagyon de nagyon haragszom magamra. Olyan gyorsan hordott le, hogy még megmagyarázni se volt időm. Az a baj, hogy éppen arról a témáról beszéltem őt ki, amelyben megbízott bennem, amit bizalmasan mondott nekem. Már eléggé közel kerülünk egymáshoz, és egyszer csak DURR, egy rosszakaróm beárult engem, és most a 0-án vagyok. És fel lett fújva az egész ügy, és ő eléggé férreértette azt, ami férreértés nélkül is borzlmas.


Lényeg a lényeg:

Nagyon bírom a csajszit meg minden, de csak azt kérem, hogy BOCSÁSSON MEG nekem. Semmi mást nem kérek tőle. Ha megbocsátana, én lennék a világ-univerzum legboldogabb embere.


UI: A lány eléggé makacs tud lenni, de velem eddig még nem volt ilyen. Ő olyan kis: "Hm... , nem érdekel" tipus" Ja és igazi bomba csaj, tehát... eddig is... csoda hogy eddig egyáltalán szóba állt velem.


A válaszokat előre is köszönöm,



2020. ápr. 15. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ezt elszúrtad. A bizalmat nem lehet visszaszerezni ha egyszer eljátszottad.
2020. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Sz*rba ültél öregem...
2020. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Nem kell olyat mondani, amit magamtól is tudok :)

De azért ha mégis. Ha muszáj lenne lépnetek valamit, mit tennétek?

Tudom hogy szar ügy, de mégis? Egy próbát megérne.

2020. ápr. 15. 23:02
 4/9 anonim válasza:
51%
hat figyelj kerj tole nagyon bocsanatot mond meg h egy eletre valo hiba volt es tanultal belole es te megerted h nem akar megbocsatani mert nagyon elszurtad de te remenykedsz es sajnalod szivbol, ezt ne irasban mert annak semmilyen erteke nincs ha talalkozol vele veletlen vagy ha felhivod vki telojarol es elmondod neki, nem biztos h megbocsat de egy probat meger
2020. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon de nagyon szépen köszönöm a választ.

Lehet hogy egy süllyedő hajót próbálok megmenteni, de ha nem próbálom meg, honnan tudnám, hogy nem fog sikerülni. Úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér.


Már csak meg kell várni hogy vége legyen a koronavírusnak, és ismét találkozhassak vele :)

Addig is, az idő kicsit enyhíti a sebek fájdalmát.


Lehet hogy viszek majd egy tábla csokit is.

2020. ápr. 15. 23:57
 6/9 Thispain ***** válasza:
93%
Szerintem ha kibékültél vele, mutasd meg neki egyszer a rézágyúdat(Gábor Áron rézágyúja...).
2020. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

A gond megint ott kezdődik hogy te nem barátságot szeretnél - sosem azt akartad - hanem többet. Értem a jelenlegi helyzetet, de ez a másik része ami az egész mögött áll. Ha tényleg a barátja lettél volna, akkor nem csinálsz ilyet.


Ahogy írták, a bizalomnak annyi, semmi oka nincs rá hogy megakarjon bízni benned, hisz elárultad. Ennek így innentől vége. Bocsánatot kértél, ennyit tudtál maximum tenni. Az a tiszteletlenség és pofátlanság netovábbja hogy ezek után még puncsolgatni szeretnél neki, tovább alázva őt. Békén kéne hagyni és nem zaklatni.

2020. ápr. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

2 dolgot kéne tudni, ahhoz hogy tudjunk segíteni

1. Mit beszéltél ki róla? (csak azon belül egy témát meghatározni)

2. Barátnőd volt vagy csak barátod?

Általános tanácsok: Menj el az ablaka alá (kivéve ha panellakásban lakik) és úgy kérj bocsánatot, viszont ha nemet mond, nagyot éghetsz, de tudja ő is ezt, szóval így megeshet a szíve. De most ezzel nem próbálkozhatsz, mert Győrfi Pál hazazavar, ennek ellenére szorítok neked, hátha sikerül visszahódítani/jóban lenni vele.

2020. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak barátok voltunk, semmi nem volt köztünk.

A téma amiről kibeszéltem: Bizalmasan mondta nekem, és nem mondom el bocs, mert ha elmondom, akkor ugyanazt a hibát követtem el most is. :-(

2020. ápr. 16. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!