Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök egy olyan fiuval barátkozna aki szerelmes belé, és ezt nagyon is érezteti vele? Több lent

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy fiú barátja, aki bele van buzulva a bnőmbe, barátnőm megkért egy olyanra, hogy ne beszéljek egy lány barátommal, akivel már több éve nagyon jó barátságban vagyunk, mindenben segítünk egymásnak, van egy fél éves kapcsolata is, tehát tényleg csak barátság, szó nélkül belementem, de mondtam neki, hogy akkor ő se beszéljen azzal a sráccal, és jött azzal, hogy szerinte mégsincs rendben ha eltiltjuk egymást a barátoktól, meg egy hete azt mondta nem fog azzal a sráccal beszélni, ahhoz képest mégis.

azt tudom, hogy ő nem érez semmit iránta, mert láttam már a beszélgetést is stb...

de zavar, h egy olyannal barátkozik aki rá van állva, azért ez egy elég zavaró dolog tud lenni, bezzeg ő féltékeny egy sima lány barátomra, vagy bárki másra, de én meg se szólalhatok, vélemény? ti mit tennétek a helyemben?



2020. márc. 3. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Rövid pórázon akar tartani.

Én megmondanám neki, hogy válasszon

2020. márc. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
77%

Hát gondolom rájött hogy milyen a fsz másik végén lenni... már ebben a baráttól eltiltós dologban és leesett neki, hogy taaaaaaaaaalán nem kellene egymást eltiltogatni emberektől...


Nálam ez a ne beszélj xy-al vagy... kezdetű mondat vörös posztó. Nagyön könnyen exbarátnőt generál a barátnőből.

Másrészről én sem tiltottam még el egy barátnőmet sem senkitől. [Teszem hozzá úgy hogy 1x iiiiiiiiigen egyértelmű volt hogy befogom ezt szívni és be is szívtam. :D De inkább ez minthogy ilyen subhuman baromságokat csináljak.]

2020. márc. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem zavarna,úgyis engem választ
2020. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
First of all ha bármelyik csaj meg kérne hogy valakivel ne beszéljek mert féltékeny kihajítanám. Ja, és nem nem zavarna megoldanám úgy hogy összehaverkodnék a sráccal és akkor már nem merne próbálkozni/ meg beszélném vele hogy tudom mit érez de eszébe se jusson a barátnőmtől akarni valamit.
2020. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó a fenyegetés nálam ellenkezö hatást szokott kiváltani és már csak azért is elszedném a csajt
2020. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem nyerő ha megtiltják, hogy ne beszéljek ezzel vagy azzal. Mondanám neki ez így nem oké válaszon.
2020. márc. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!