Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért basz fel ennyire az exe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért basz fel ennyire az exe?

Figyelt kérdés

Szóval, 17 éves vagy.

Van egy párkapcsolatom, ami már egy éves. Nevezzük Eriknek a srácot. Eriknek ezelőtt volt egy másfél éves kapcsolata, mondjuk nevezzük Lilinek a lányt. Szóval lili magyon szerette, mi legjobb barátok voltunk Erikkel. Aztán rájöttünk hoyg több van köztünk (hosszú..) és összejöttünk. Nemrég voltunk egy évesek.

Az lenne itt a gond, hogy Lili nagyon féltékeny, és dühös még mindig. Volt hogy sokszor beszélnünk kellett vele, legutóbb szeptemberben, de akkor úgy tűnt lenyugodott. Most sincs vele probléma meg semmi, csak annyi hogy folyamatosan az instámat nézi. (amit látok a story miatt)

Na most, az a baj, hogy ezzel iszonyatosan felbasz. Le akarom tiltani, de közbe meg örömmel tölt el ha féltékennyé tudom tenni a közös képeinkkel Erikkel.

Szerintetek mit kéne tennem?



2020. márc. 2. 19:53
1 2
 1/12 Thispain ***** válasza:
91%

Eltaláltad. 17 éves vagyok.

Egyébként ha tippelnem kéne, miért "kúr" fel téged a barátod exe, nagy valószínűséggel zavar téged a jelenléte. Az ok, ami miatt örömet érzel a féltékenysége miatt, az a bosszúval járó elégededettség lehet.


Szerintem vagy hagyd figyelmen kívül, vagy válassz a bosszúval járó elégedettség, és a zavarás érzését kiváltó ok kiiktatása között.

2020. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire zavar, akkor miért nem tiltod le? Ha meg élvezed akkor meg nem zavar annyira mint itt leírod.
2020. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy liba vagy :)
2020. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy ri#anc vagy, hogy más kapcsolatát szétbasztad :)
2020. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert pontosan ilyen egy kirakat kapcsolat. Majd amikor te nézegeted a következő barátnőjével

készültt közös fotóikat akkor majd megérted. Lenyultad a csajnak a paliját és még te vagy belázadva 😆

A sors buta önkénnyel osztja a lapokat, és a karma nem játék...

2020. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tojd le,hogy mit gondolj. Ne élj(etek se Lili se te) a múltban, a jelennel foglalkozz,és érezd jól magad benne.
2020. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

*márhogy a jelenben érezd jól magad.

Ne foglalkozz az ő boldogtalanságával,ne hagyd, hogy rányomja a bélyegét a te jelenedre, a te meg a párod boldogságára.

Csak éljetek boldogan, azt kész.

Ne törődj vele,ha féltékeny. Éljétek a saját életeteket.

Majd ő is megnyugszik, megbékél. Nem kell neked azzal törődnöd hogy leápold az ő (a Lili) lelkiállapotát.

Majd megnyuxik, megbékél, lesz neki is más. Viszont neki se jó, ha állandóan a múlton rágódik, dehát, ő tudja...

2020. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Érik a ribizli.


Legalább kiderült, hogy nem az eszedért szeretnek téged sem

2020. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, 6-7. vagyok, most nézem ,ezt itt elírtam valszeg

Itt a javítás: Szerintem tojd le,hogy mit gondol.

2020. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
bár én nem nyúltam le úgymond a barátom,de ahogy összejöttünk rámis rám szállt az exe ,ők fél éve voltak kb külön én 1 éve voltam szingli,persze édes a bosszú,de egy kapcsolat úgy jó,ha nyugalomra alapul és nem feszültségre,letiltottam mindenhonnan az exét,és mostanra egyáltalán eszembe se jut,nyugodtan élünk
2020. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!