Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen egy suliba járni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy suliba járni a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
15-18 évesek válaszát várom.

2020. febr. 28. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Evfolyamtarsak vagyunk.

En nagyon orulok, hogy egy suliba jarunk, mert sajnos alapbol eleg messze lakunk egymastol, igy legalabb naponta talalkozunk, meg ha nem is olyan sok idore. Van, hogy suli utan egyutt megyunk valameddig, bar eleg keson vegzunk sajnos minden nap. Szoval en orulok ennek a kozos suli dolognak, igy fixen latjuk egymast het kozben:)

2020. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
96%

16/L

sztem nagyon jó mindennap tudunk találkozni akár szünetben is

2020. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjátok addig amíg nem szakítotok. De ne legyen így.

Ahogy írják jó, csak ha tényleg szakítás van akkor inkább kellemetlen. Nyilván lehet kerülni, de mindenki más, van aki még inkább utána is csak keresne a tekintetet.

2020. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
en is egy suliba jarok vele. nem vagyunk se evfolyam, se osztalytarsak. viszont nagyon megnezheziti, mindketten ingerultebbek vagyunk iskolaban, ott gyakrabban vitazunk
2020. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Én osztálytársammal vagyok együtt, és tudom h nem működne a kapcsolatunk ha nem járnánk egy osztályba. Alapvetően más városokban lakunk, az út 1.5-2 óra egymáshoz, emiatt még nem is voltunk egymásnál. Sulin kívül csak minden 2. vagy 3. hétvégén tudunk talizni pár órára (nem erőltetem mert neki kell többet utazni). De suliban sok időt töltünk együtt, mellette a barátainkat sem hanyagoljuk. Azért van hátránya is. Mindketten félénkek vagyunk a csók kezdeményezésénél. Valentin napon volt egy szájrapuszi és ennyi. Most leszünk két hónaposak. Igazából öleléskor lenne rá lehetőségem hogy megcsókoljam csak félek tőle, mert ilyenkor ugye mindig ott vagyunk az osztályteremben. Meg nem is tudom hogy ő akarja-e mert ő ilyen visszafogott srác. Biztos vagyok benne hogyha rajta múlik akkor még 1-2 évig szex sem lesz, bár miattam nem kéne annyit várni

16/L

Hát ilyen :/

2020. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom a volt osztálytársam volt...... Szakítás után egyáltalán nem olyan jó...... Folyton beleütközöl akkor is ha másik osztályban vagy
2020. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én szemszögem,hanem az osztálytársamé.A lány örül meg nem örül,a barátja nagyon sokat tudd változni,ha a barátaival van.(Nem jó írányba.)És az számára idegesítő.Van mikor a folyosón beszélgetnek,tanulnak.Most el vannak,de pl. nálam alapszabály,hogy nem járunk olyannal aki osztálytárs.Nagyon max évfolyamtárs.(Nálunk a termek úgy vannak osztva,hogy ritka hogy találkozzol évfolyamtárssal.)Viszont ahogy én jártam és szakítottam egy sráccal az kínos volt utána.Minden nap nem,de heti 2 óránk közös volt.Nagyon szar volt....
2020. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!