Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jelent valamit? Mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Mondjam neki, hogy zavar?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon ritkán ír rám... Ha én írok neki, sokat beszélünk, van hogy fel is hív, de magától keveset ír és én emiatt úgy érzem, hogy amikor nem vagyunk együtt eszébe sem jutok...

Amikor találkozunk jól érzem magam és érzem hogy szeret, de nagyon hiányzik az, hogy néha ő is írjon... Gáz higyha mondon neki, hogy ez jól esne?


2020. jan. 28. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret írni.
2020. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha én írok neki, akkor van hogy órákig beszélgetünk és nem kell eröltetnem a témákat.
2020. jan. 28. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Néha kell az embernek az egyedüllét is, nem jó rátelepedni a másikra, pláne a kapcsolat elején. Mivel egy kapcsolat alapja a kommunikáció, igen, kérdezz rá nyugodtan, hogy miért ír ilyen kevésszer, viszont ne erőltesd rá, hogy írjon többször. Ne azt mond, hogy "jól esne", mert ez így rólad szól, hogy te elvárnád, tegye meg érted...szimplán kérdezz rá.
2020. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!