Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez nincs rendbe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nincs rendbe, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Barátom még régen eltervezte, ha meglesz a mostani gépe akkor sokat fogunk együtt játszani. Azóta ebből kb. alig lett valami. Ő nagyon szereti a csgo-t, a forest-et, meg a multis játékokat, én meg ezekről inkább átváltottam a sztoris játékokra.

Lényeg: Régebben mindig azt hajtogatta, hogy ő nem szeret lányokkal játszani, most pedig mégis játszik..

Lehet megváltozott a véleménye.. de kb velem soha nem játszik..

Ezt nagyon sokszor mondtam neki és mindig az volt a válasza "nem vagyunk egyformák"

Engem bosszant ha más lányokkal játszik... Szerintetek?



2020. jan. 9. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez szörnyű 😆
2020. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem azzal van a baj, ha csapatba vannak és ott van 1 vagy max 2 lány, de ha csak ketten engem nagyon zavar.
2020. jan. 9. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
tragédia
2020. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

De segítőkész itt is mindenki...Ha nem érdekel vagy nem tartjátok fontosnak a kérdést, miért kell ideböfögni ilyen válaszokat hogy "tragédia"?

Nyilván bánt mindenkit ha a párja megígér valamit, pl. hogy több időt fog vele tölteni, de aztán mégsem tartja be, helyette más lányokkal beszélget. Vonatkoztassatok el a játéktól egy kicsit, az csak a környezet amiben az egész történik. Ráadásul a játék sem "gyerekes" vagy én nem tudom miért nézitek le ennyire, sokan választják ezt a módot kikapcsolódásnak horgászás vagy rejtvényfejtés helyett.

Ami a kérdést illeti részben mindkettőtöknek igaza van. Én is utálom a sztoris játékokat, és bár imádnék a barátnőmmel játszani, nehezen venne rá hogy én sztoris játékhoz leüljek egyáltalán. Szóval igaza van hogy nem vagytok egyformák és ha egyszer más stílust kedveltek, akkor ez van. Talán kereshettek olyan játékot, amiben van egy halvény sztori, de mégis multi, hátha az bejön mindkettőtöknek.

Viszont neked is igazad van abban, hogy nem tartja be az ígéretét, keveset foglalkozik veled, ez nyilván bánt. Üljetek le és mond el neki a szitut, hogy ez zavar téged és szeretnéd ha többet foglalkozna veled.

Egyébként a multis játékokban benne van hogy játszik lányokkal is, kb ha akar ha nem, szóval ez miatt szerintem felesleges féltékenykedni, ha amúgy a játékon kívül nem tartják a kapcsolatot.

Szóval a lényeg hogy beszéljetek a problémáról és ha egy kicsit mindkettőtök változtat a szokásain, akkor megoldható lehet egy arany középút ami mindkettőtöknek jó :)

2020. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm az értelmes választ!:)

Sokszor beszéltünk már barátommal erről, de mindig azt mondta, amit a kérdésben is leírtam (nem vagyunk egyformák) szóval nem jutottunk egyről a kettőre.

Játékokat próbáltunk: mta (ami sokáig bevált és élveztük mindketten, amíg a sok buta 13 éves el nem vette a kedvünket), gta (1x-2x játszottunk deathmatch-et, én magas szintű vagyok, ő pedig hozzám képest nagyon kis szintű így nem volt annyira élvezetes, mert nem akartam elvenni a kedvét azzal, hogy mindig meghal, de egyszer erre már volt példa, és többet nem akart vele játszani) csgo (ugyanaz a sztori mint a gta, csak fordítva)

Szóval igazából nem tudok mást csinálni, próbálkoztam, megpróbálom még egyszer hátha, de ha továbbra sem megy akkor hagyom..

2020. jan. 9. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem a gepen kene jatszani......
2020. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne hagyd, érjetek el valami változást. Nem lesz jó ha téged végig bántani fog ez a dolog. Beszélj vele újra, próbálj meg más szempontból közelíteni hogy megértse az álláspontod, ilyesmi.

Ha szereti a forestet, akkor próbáljatok valami túlélős játékot, SCUM, DayZ, vagy nem is tudom, van még sok biztos :D Ezek multik, találkozhattok más játékosokal, de mégis sokat kell együtt lennetek, ketten összedolgoznotok, tök jó csapatépítők.

2020. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Sokszor felajánlottam neki, hogy játszunk valami olyan játékkal, amivel még ketten nem, de mindig volt valami kifogása. Szóval értem, hogy ne adjam fel, és "küzdeni" kell ha el akarok érni valamit de ha ő egyáltalán semmit nem akar úgy nagyon nehéz. :/
2020. jan. 9. 20:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Az miért baj, ha van egy (kisebb) problémám, amit meg szeretnék oldani?
2020. jan. 10. 08:35
 10/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2020. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!