Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti még hisztek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti még hisztek az internetes ismerkedésben? 18/F

Figyelt kérdés

Ami azt illeti én nem vagyok annyira jó a személyes ismerkedésben, próbáltam de a csalódások után inkább szüneteltettem és elkezdtem itt interneten keresztül. Volt pár randim is (tetszett ez a netes dolog mert ha úgy nézzük sikeresebb voltam benne, voltak randik meg lányok) de egy olyan 4 hónapja teljesen jött a törés... Valahogy a lányok nem bíznak már ebben a netes dologban (most az okokat nem tudom pontosan erről is szól a kérdés, lehet a Zuckerberg féle szivárogtatás is közrejátszik és felhívta az emberek figyelmét a neten nem vagyunk biztonságba)

De nekem meg ez jobban fekszik, már annyira elkényelmesedtem, hogy nem akarnék újra személyesen ismerkedni mert csak jönnének a csalódások.

Mi gondoltok lányok? Tényleg lemondtatok erről az egészről? Mert rengetegszer kapom meg csak dumáljunk meg csak poén az egész, letörölnek, tiltanak stb. Teljesen komolytalanok. Kíváncsian várom mit írtok :)

18/F



2018. dec. 29. 16:12
 1/10 anonim válasza:
15%

Neten csak lúzerek és perverzek ismerkednek!

Ha pasi vagy, merj az életben is lépni, ne csak 300 kilométerről, a neten játszd a machot!

2018. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez több rétegű dolog. Nem mindegy hol ismerkedsz, nem mindegy a távolság, nem mindegy ki a másik fél. Van akinek bejön, van akinek nem. A személyes ismerkedést én még mindig jobbnak tartom, viszont mindenhogy pofára tud esni az ember.
2018. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem játszok én meg semmit. Nem is vagyok macsó nem is egyéjszakás kalandokat keresek hanem kapcsolatot. Egyszer sikerült is csak vége lett, de ez is régebbi... Se nem perverznek se nem lúzernek nem gondolom magam. Egyszerűen jobban megy itt, több sikerem van. Ennyi.

Valóban nem mindegy, (de interneten belülre gondolsz hol?) De élőben sokkal nehezebb mert lehet barátja van vagy nem vagyok szimpi, első benyomás alatt lehet elítél stb. Ismerkedésnél meg más, neten keresztül az elutasítás meg annyira nem fáj. A távolság is tényező de az annyira nem lényeg. Amúgy sem minden nap kell találkozni.

2018. dec. 29. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nem mindegy, hogy hol, pl bizonyos társkereső oldalakon kapcsolatot ne keress. Interneten ismerkedésnél is lehet valakinek barátja, sőt még jobban el lehet titkolni mindent a másik előtt. Pl. Ha itt rám írsz, írhatom, hogy szőke rövid hajú lány vagyok, valójában meg vörös hosszú. Persze, nem kell minden nap találkozni, de ha jól kijössz valakivel, összejöttök, akkor folyton együtt akartok lenni. Itt már nem mindegy, hogy 30 vagy 300km a távolság.
2018. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze, pontosan erről beszélek, hogy interneten bárkinek ki adhatod magadat! De ezt nem csak pl itt ha rádírok. Tinderen is osztálytárs nevével képével felregisztrálhatok, nem kamuprofil, nem híres ember szóval senki nem jönne rá csak az a csaj akinek a képét használod, hogy az nem ő!

Ez érdekelne, hogy elvesztettétek a hiteteket ebben? Esélytelen, hogy tovább neten ismerkedjek? Nincsenek komoly szándékú olyan emberek mint én?

Valóban de ez nem jó példa, eleve 300km es kapcsolatba nem mennék bele. De, hogy 20 vagy 70 (ami így is nagy távolság) vagy legyen idővel, fél/háromnegyed vagy 3 óra az már annyira nem lényeg. Meg lehet oldani, és ilyen nagyon távolságnál először mondjuk félútnál majd utána távkapcsolatokhoz képest úgy lehet megoldani ott alszik és több napot is ott van. (De csak ismerősöktől tudom mert nekik volt távkapocsaltuk de logikus)

2018. dec. 29. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, mint te vagy, csak nehéz olyat találni aki normális. Ne add fel, de ha tényleg komoly kapcsolatra vágysz, személyesen is ismerkedj.
2018. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hinnék benne, szeretnék is neten ismerkedni, de a normális, korombeli fiú olyan ritka mint a fehér holló. Az x-edik 25+-os perverz idióta után pedig azt mondtam hogy jó, akkor ezt rekesszük be, inkább maradok egyedül.
2018. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem a távolság tart vissza. Eddig csak egyszer beszéltem olyan fiúval, aki szimpatikus volt és a közelben lakott.
2018. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, bár visszahúzódó, gátlásos lányként elég nehéz elnyerni a bizalmam. Általában ha kicsit szimpatikusnak találtam valakit (pl. ezén az oldalon) akkor sem mertem semmilyen elérhetőséget megadni. Azt hiszem nekem több idő kell ahhoz, hogy kibontakozhassak, 1-2 hét nem elég ahhoz, hogy kellőképpen megbízza valakiben. Ez biztos többek számára is elrettentő, de én ilyen vagyok. 18/L
2018. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint jogosan gondolkodom így. A lányok tényleg félnek így neten keresztül és már az ismerkedés elején negatívan állnak hozzá a dologhoz mert tudják ebből nem lesz semmi csak unatkozunk és beszélgetünk. De ha közel is lakunk akkor is kizárt mert furgonnal megjelenek és elrabolom és bezárom a pincébe...

Ezek a sztereotípiák azért egy kicsit maradiak de megértem valaki így áll hozzá és a bizalom nehezen alakul ki. Köszi a kommenteket, most már biztos vagyok az elméletemben.

Kivétel mindig van, csak elveszik mint a tű a szénakazalban és ő sem találja meg a párját a sok hülye miatt...

2018. dec. 30. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!