Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szanalmas lenne, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szanalmas lenne, ha a 20. szuletesnapomon egy prostitualttal veszitenem el a szuzessegemet?

Figyelt kérdés
19.F
2018. szept. 9. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem, hogy ez már tini kategória...
2018. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mivel jelenleg 19 vagyok, tehat tini, ezert az.
2018. szept. 9. 19:52
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
ezt te érzed
2018. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Ez a te dolgod.

Csak majd lehet a későbbiek folyamán lehet megbánnád vagy majd a barátnődnek kicsit fura lesz ezt hallani, mikor meséled kivel volt az első...

Ha eddig még nem volt barátnőd vagy sokan utasítottak vissza az nem azt jelenti hogy nem lesz barátnőd, mert az is lehet hogy akár mostanában vagy pár év múlva lesz csak barátnőd.

De ezt neked kell tudnod mit csinálsz...

2018. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy csak én vagyok ilyen prűd, de ha meg tennéd, soha nem jönnék össze veled. Legyen már tartásod és nem össze feküdni mindenkivel. Hidd el, később megbánod, ha megteszed.
2018. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem szánalmas, de butaság.

Akármennyire hihetetlennek tűnik, ez az időszak az, amikor valóban túlsúlyban vannak a tapasztaltabb lányok, viszont a tapasztalatlanok is nagy számban találhatóak meg. Garantálhatom, hogy az utóbbiak közül rengetegen, de az előbbiek közül is sokan örülnének, ha egy tapasztalatlan fiúval lenne dolguk (hisz azért elég jó dolog együtt bejárni azokat a bizonyos elsőket, vagy ha a partnered már bejárta, attól még örülhet annak, hogy te nem holmi random emberekkel tetted meg ugyanezt).

Én speciel jobban örülnék egy tapasztalatlan fiúnk, mint egy tapasztaltnak, aki a tapasztalatát egy prostitól szerezte.


Ne add fel, nem olyan elérhetetlen a női nem, mint sokszor azt hiszitek! Kitartást!


18/L

2018. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
de, elég szánalmas..
2018. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Raersz meg ezzel inkabb teperj ezerrel hatha osszejon vmi rendes lannyal is
2018. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igy sem akar senki sem osszejonni velem, tehat nem sok mindenen valtoztatna.
2018. szept. 9. 21:02
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Most ezt gondolod. De mi lesz később ? Én is azt hittem hogy senki nem jön össze velem. Most pedig egy komoly kapcsolatom van és szeretjük is egymást. Így is jobban örültem volna ha nem lett volna előttem senkije se de nem így alakult. Akkor gondolj bele mit szolnanak egy olyanhoz akinek egy prosti volt az első? Ez nagyon nem jó döntés... De a te életed, te döntésed, csak nehogy megbánd.
2018. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!