Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a legjobb barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a legjobb barátnőmmel aki épp most csalta/csalja meg a barátját másodszor?

Figyelt kérdés

,,Szeretethiányosnak" vallja magát. Távkapcsolatba éll egy fél éve mindjárt és még nem találkozott a barátjával de elmondása szerint mindennèl jobban szereti. Egy hónap múlva találkoznának először. A szülinapomon csalta meg először részegen egy jóval nagyobb sráccal. Most egy munkatáborba másodszor egy régi barátunkkal. A barátja meg mintha sejtené hogy mikor van baj mert pont akkor ír,hogy mi van a szerelmével. A csaj meg annyit képes panaszkodni az incidensre rákövetkező nap hogy az szörnyű.

Gőzöm nincs hogy mit kezdjek vele. Valami tipp?



2018. júl. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem találkoztak még egyszer se, de járnak? Ne haragudj, de ez nem párkapcsolat.
2018. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkatábor?
2018. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2018. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, attól hogy nem találkoztak, még ugyanúgy szerethetik egymást. Nem egy olyan sztorit olvastam ahol az illetők mondjuk instán ismerték meg egymást, majd kb minden nap videóhíváson keresztül beszéltek mert messze laktak egymástól. Ezt hívjuk távkapcsolatnak, előfurdalhat hogy még nem találkoztak. (Megjegyzem én is hónapokkal később találkoztam a barátnőmmel)
2018. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!