Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti milyen tulajdonságot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen tulajdonságot részesítetek előnyben egy lánynál?

Figyelt kérdés
Most nem olyan válaszokat akarok kapni, hogy jól sz.pjon, mert már elég unalmas. Akár külső/belső adottság is szerepelhet a válaszban. Nekem nem sok jó tulajdonságom van, csak annyi, hogy ki tudom bontani egy kézzel a banánt. Ja, és a sörösüvegbe bele tudom dugni teljesen a nyelvemet. Ezek jó pontok?
2018. máj. 8. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

LoL :D

Szerintem ezek nem döntő tényezők.

Ilyeneket nem tudok írni, bocs az off-ért :D

2018. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát lássuk. Az se rossz amit leírtál de szeretem ha a megegyezik a stílusunk, humorunk. Nem túl szerény de még a normális kategória. Világos haj és szem, szép alak. Őszinte és nem képmutató. És még sorolhatnám de nem jut eszembe
2018. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mádár0218 ***** válasza:

Pont ezeket a tulajdonságokat kerestem eddig, sosem hittem, hogy találok egy ilyen lányt! *-*


viccet félre téve, kedves, vicces, aranyos, okos, lehessen vele elbeszélgetni elég sok dologról, életre való, kicsit őrült, perverz is lehet nincs vele baj.


Külsőleg, vékony karcsú, szép arc, magasság, mindegy, a többi opcionális (csak ne legyen mocskosul nagy melle)

2018. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kézzel kitudod bontani a banánt és a sörös üvegbe belefér a nyelved,ezek nem csak jó tulajdonságok,hanem inkább képességek :D amúgy szerintem egy lány külsőre legyen egyszerű,nekem nem kellenek a mű dolgok,szóval a lány inkább természetes átlagos legyen.Hosszú haj (szín az mind1) és ha lehet akkor átlagos testalkat,átlagos testsúly.Belsőleg: kedves,inteligens,okos,jószívű,vicces,de néha legyen komoly is.Naggyából ennyi
2018. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre fontos, hogy vékony legyen, szép bőrű és egyedi stílusú.

Belsőre fontos, hogy ne kövessen semmit, legyen önmaga, menjen a saját feje után, legyen nyitott az új dolgokra, képes legyen ne túl földhözragadtan gondolkodni, legyen valamilyen fajta alkotóvágya és természetesen szeressen olyan szinten amennyire csak képes rá. :D


A leírt tehetségeid megérnek egy jegygyűrűt. :DDD

2018. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyen külsőre egyedi. Belsőre pedig kedves, megbízható és őszinte. Hasonlítson a stílusunk. Az sem hátrány, ha humoros
2018. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez a 2 pont nálam nem rossz, de el is lehet tőle tekinteni. Fontos, hogy ne/ritkán sminkeljen, ne legyen kövér, legyen szép az arca, ne fesse a körmét (vagy, ha festi, ne hagyja lekopni, mert az eléggé az igénytelenséget jelenti), ne legyen műkörme, lehessen beszélni vele komolyabb témákról, megértő legyen. Most hirtelen ennyi.
2018. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Legyen finom, érzékeny a lelke. Ez a legfontosabb. Ha empatikus, megértő, segítőkész - akkor minden rendben van, a külső teljesen mindegy. Olyan sok kemény szívű, anyagias, követelező nő van, aki nyaralni, vacsoráztatni viteti magát,nem gondol bele abba, hogy ezzel mekkora költséget okoz szegény srácnak.
2018. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát amit a legjobban szeretnék egy lányban hogy hűséges legyen, és legalább annyira szeressen mint én őt. Ezek után persze fontos hogy a külsője számomra vonzó legyen, bár ez általában nem egy nagy kihívás.

Aztán az apróságok amik nélkül megvagyok de +pont, inkább gyerekes mint komoly, nem vár el tőlem olyat amit maga nem tenne meg, nem aranyásó (jó ez azért fontos hogy ne), hosszú haj, nem dohányzik, nem baj ha kicsit bolond (már mint vicces értelemben). És még egy csomó apróság de azok már tényleg csak semmiségek.

2018. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen jót régen nevettem😂😂😂😂

Komoly válasz:

belső:kedves,vicces,aranyos,megértő,okos,egyedi

külső:magas,hosszúhajú,nem túl duci és nem túl vèkony

2018. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!