Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten ismerkedtem. És egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedtem. És egy srác kamu képett küldött nekem. Most mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hamis képet küldött nekem és most elküldte azt ahogyan valójában ki néz. Én így nem szeretnék tőle semmit nem csak azért ahogy kinéz hanem azért mert becsapott. Hogyan magyarázzam el neki,hogy nem akarok semmit?
2018. ápr. 11. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Így ahogy ide leírtad, nem kell a kedvében járnod. Persze biztos gátlásos és szégyellte magát, de könyörgöm hazudott neked és ez csak egy dolog. Írd le, hogy nem a külsejével van a probléma, hanem a szavahihetőségével. A bizalom elég törékeny, és ha egyszer eltörik nehéz összerakni.
2018. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mondd meg neki ha nem tetszik a külseje.Kicsit fájhat neki,de így tud rajta változtatni.

17/F

2018. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akar leállni elmagyaráztam neki szépen hogy nem akarok tőle semmit. Egyfolytában azt írja hogy ő akar egy második esélyt hogy bebizonyítsa van elég jó ahhoz hogy újra kezdjük. De én nem akarooom:(( Most mi legyen?
2018. ápr. 12. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A megoldás a nyers őszinteség. Lehet megutál de az már az ő baja, nem kellet volna hazudni.Őszintén, amit tőlem kapna azt nem tenné zsebre és egy életre megtanulná hogy ne hazudjon, erre tökéletes eszköz a szarkazmus. 16/f

Ha furán fogalmaztam bocs kicsit fáradt vagyok.

2018. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!