Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem vissza róla a tiltást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem vissza róla a tiltást?

Figyelt kérdés

Oké, tényleg elég gyerekes a kérdés, de érdekel a véleményetek.


Van egy srác, akivel hihetetlen jóba vagyunk. Rengetegszer mondta nekem, hogy fontos vagyok neki, és érdekli, ami velem van. Viszont egy pár napja összevesztünk, és annyira ideges lettem, hogy helyben otthagytam. Este rámírt, hogy átgondolta ezt az egészet, és nem tudja mit vétett, majd elkezdte a 2 legjobb barátomat vádolni. (Egy lány, egy fiú) Annyira ideges lettem, hogy letiltottam mindenhol.

Az utóbbi napokban rám sem nézett, nem is köszönt, én is ezt tettem. Viszont máris elkezdett hiányozni, de közben pedig pokoli mérges vagyok rá.


Esetleg kérjek tőle én bocsánatot (nem az én hibám volt a veszekedés, csak szimplán beszólt nekem és a barátnőmnek, en visszaszóltam (mivel nem egy olyan típus vagyok, aki csak úgy hagyja magát), majd elkezdtük mindketten a múltat egymás fejéhez vágni)


Vagy hagyjam míg ő kér bocsánatot?


(Nem tudom mennyire számít, de elég "kotyogós", ezt viszont nem mondta el senkinek, mikor a fiú barátom is rákérdezett, hogy kibékült-e velem, nem válaszolt rá.)



2018. márc. 26. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem visszaveheted a tiltást. Bocsánatot csak akkor kérj, ha már ő is kért, ő akkor Te mondthatod pl, hogy bocsi, amiért letiltottalak, de eléggé megbántottál.

Sok sikert! :)

2018. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi ^^

Bár egyenlőre még mindig az az álláspont, hogy egymásra se nézünk.

2018. márc. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!