Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány lekoptat akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Udvaroljak neki határozottan és rámenősen továbbra is,hátha meg tudom fogni valamivel,idővel vagy tartsak egy kis 'szünetet' a dologban és várjak,hogy ő hátha keres majd engem.Szerintetek mi lenne a jobb?Folytassam vagy szüneteltessem a dolgot?17F
2018. márc. 25. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hányszor utasított vissza?

Hogy utasított vissza?

2018. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem utasított vissza.Nem mondta,hogy lenne baj.Csak ignorál engem.Pl.egyszavas válaszok.,nem jön ha elhívom vlhova szünidőben,pl.biciklizni.
2018. márc. 25. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a biciklizés nem épp a legjobb randi szerintem..

De én a helyedben hagynám,ha kb 1 hétig nem keres akkor valszeg nem érdekled

2018. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te butus. A lányokkal sétálni kell :)
2018. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha visszautasít, törődj bele. Mindig van jobb.


Azt ne várd el, hogy ő fog keresni. Egy kapcsolatba mindig a pasinak kell beletenni a többet. A lányok a leggyakrabban nem keresnek, csak ha nagyon tetszel nekik, esetleg úgy nézel ki, mint az aktuális menő "híres" emberek.

2018. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!